V tejto práci sa zameriam na mantry aj kliatby a s tým súvisiace problémy. Táto práca je určená pre Teba, či sa teraz túto tému práve učíš, ale aj vtedy, ak už poznáš tieto zákutia. Tak či tak, dúfam, že ľahko nájdeš kľúč k tomu, čo som Ti tu nechal. A ak ho nenájdeš, možno aspoň bude pre Teba tento príspevok určitým osobným obohatením.

Ja si myslím, že téma o magických textoch má mnoho zákutí a treba ju vedieť správne pochopiť aj zo širšieho kontextu, než len základné zvládnutie jej samotného použitia. Nestačí kliatbu len vysloviť a čakať, či sa niečo udeje. Treba ju vedieť cítiť cez svoje vnútro.

Kliatba je často chápaná len ako text zložený zo slov a naplnený emóciami toho, kto kliatbu vyslovuje, teda niečo ako vyjadrenie vôle jedinca. Kliatba je ale aj magický text, ktorý istú dobu od povolania do života existuje a pôsobí ako samostatná sila v našom priestore a ak treba, presahuje aj do alternatívnych realít.

Na čo, respektíve na koho má kliatba vlastne pôsobiť?

Pri vyslovovaní kliatby treba myslieť na to, že v danom priestore musí súčinne pôsobiť niekoľko typov síl, ktoré musia byť zladené do jedného celku. Je potrebné zabezpečiť, aby nevznikla energetická kolízia povolaných síl a bytostí. Toto ale samotné vyslovenie kliatby nezabezpečí. Ten, kto kliatbu vyslovuje, musí vedieť správne zladiť mnoho síl do jedného bodu.

Ak niekto chce určité sily povolávať, musí ich aj reálne ovládať. K tomu je nevyhnutné mať vštepenú túto základnú poučku:

 

„Pri tvorbe kliatby nie je dôležité len to, čo ja cítim, že je dobré tam dať.
Dôležité je správne chápať sily, bytosti a slová, ktorými ich pozývam do svojho sveta.
Treba chápať, ovládať a poznať program, ktorý som cez tie slová vypustil do svetov.
Veľmi dôležité je aj vedieť v tých vyslovovaných i napísaných slovách správne ukryť silu a kľúč.
A nakoniec treba poznať sily, ktoré sa stretnú so silami v mojej realite,
ako aj očakávaný výsledok stretu týchto síl.“

 

Chápeš ma, čo som v tomto krátkom od stavci v skutočnosti napísal? Ak áno a ak poznáš kľúč, netreba Ti už nič, len pokračovať. A ak  ma teraz nechápeš, nie je to vôbec hanba, len sa musíš tejto téme viac venovať a učiť sa. Učiť sa, ako správne ovládnuť kliatby do hĺbky a hlavne chápať, čo vlastne v tejto práci píšem.

 

 

 

 

 

Tento príspevok bol odoslaný v pondelok, máj 6th, 2024 o 10:53 a je zaradený pod Kliatby, Kliatby a magické písmo. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek