14
máj

Škola mágie pre každého – Spoločenstvo Selekcia

   Autor: Asarat   v Selekcia | Zobrazené: 167x

My hľadáme budúcich reálnych mágov, nie manekýnov na maškarný ples. Treba si uvedomiť, že skutočne „imidž je vám nanič“, teda imidž mága ovešaného od hlavy po päty magickými znakmi a lebkami, je zbytočný. Ak niečo viete, treba prísť a dokázať to reálnymi skutkami, nie len slovami samochvály. Ak budete len rozprávať, čo všetko viete a kde kto vás volá a kam a načo, a pritom je to len váš vlastný sebaklam… Môže sa vám potom pritrafiť to, čo som raz zažil s Ašaratom. Stretli sme človeka, ktorý mu hovoril, čo všetko on už dokázal a aký je známy, pre koho každého už čo riešil. Ašarat ho celý čas počúval bez prerušenia a keď dotyčný skončil, spýtal sa Ašarata, či teda o ňom už počul. Ašarat zareagoval ako obvykle svojsky: „Áno, počul som už o tebe veľa, síce zatiaľ len od teba, ale počul som.“

Niečo málo o nás a o našej škole mágie a o spoločenstve Selekcia.

Sme tí, ktorí tu boli na prvopočiatku a budú tu aj pri úplnom konci.
Staráme sa o rozvoj učenia, o jeho zachovanie. Tak ako je v histórii uvedené, v mnohých prípadoch zabezpečujeme ochranu a pomoc všetkým tým, ktorí ju potrebujú.
Zabezpečujeme rovnováhu medzi tými, čo riadia Zem zo sveta paralely a tými, čo sú tu na Zemi.
Učíme tých, ktorí boli, sú a budú.

Sme hierarchické spoločenstvo Selekcia, na čele ktorého stojí Najvyšší Veľkňaz zastúpený Výkonným Veľkňazom spoločenstva.

Podľa dostupných vedomostí sa spoločenstvo Anách objavilo v roku 1874. Traduje sa, že vzniklo zo spoločenstva Kamenná Ruža a z neho vzniklo spoločenstvo Anách. Teda vznik Anách sa datuje do doby Rakúsko-Uhorskej monarchie.
Zo spoločenstva Anách 22.05.1995 vzniklo na pokyn vtedajších najvyšších veľkňazov spoločenstvo Selekcia. No spoločenstvo Anách dodnes jestvuje, ale sú v ňom zastúpené najvyššie hierarchické stupne spoločenstva Selekcie.

V spleti rôznorodých informácií a poloprávd hľadáme a katalogizujeme. Ponúkame Vám možnosť urobiť si vlastný názor na základe rôznych uhlov pohľadu. Ukážeme Vám bránu, no či ňou prejdete je len na vás.

Naše spoločenstvo má tri hlavné sekcie a jedna z nich je škola mágie. Ak Vás zaujíma, čo sa v nej môžete naučiť, prosím čítajte ďalej.
Čo ponúkame:
mágia
– úvod do mágie a okultizmu (tu sa naučíte úplné základy našej mágie)
– ochrana pri práci v astráli a na fyzickej úrovni
– praktické cvičenia (napríklad osobná ochrana, ako základ práce)
– práca s energiami
– paralelné svety – vznik a práca s nimi
– vývojová špirála Duše
– základné stavy Duše,
– komunikácia s Dušou
– prenos Duše do artefaktu
– Duša a inkarnácie
– Duša a jej poslanie, karma
– alternatívne reality Duše
– runy a práca s nimi – výučba, praktické cvičenia
– geopatogénne zóny
– práca s energiami – vyššia úroveň
– vytváranie programov – programovacie techniky
– astrálne útoky – ochrana
– práca s podvedomím a nad vedomím
– amulety, ochranné vrecúška, zmesi
– ochrana priestoru, ochrana pred kliatbou, očistné rituály, programovanie
– dimenzné brány
– kliatby a magické písmo, mantry, znaky
– sily svetov – práca s mŕtvou energiou
– výučba vysokej mágie
– zásah do karmy (výučba, kde sa naučíte to, čo inde tvrdia, že sa to nedá)
– povolanie Duše mŕtveho
– záhrobie

prírodná mágia
– práca s energiami prírody za účelom napájania sa na mágiu v nás samotných
– výučba a výroba tinktúr, olejov, mastí, orgonitov a práca s nimi

Je toho ešte viac, ale nechceme Vás zahltiť množstvom informácií, ak budete mať záujem zodpovieme Vám Vaše otázky, stačí napísať na mailovú adresu: vhiolynta@selekcia.com – luis@selekcia.com a radi Vaše otázky zodpovieme.

Aj keď výučba je náročná a chce to celého človeka, tak nie je potrebné mať žiadne predchádzajúce znalosti, či prax, všetko sa naučíte od začiatku. Myslím, že aj keď sme prečítali desiatky kníh o mágii, to, čo sa naučíte v našom spoločenstve Selekcia, nikde v žiadnych knihách nebolo. Ašaratova Kniha Mágie má 764 strán (formát knihy je A4 čo je teda riadna kniha) a pre výučbu tu ešte máme 43 odborných publikácií od členov spoločenstva.
V našich radoch sú aktívni kolegovia v Maďarsku, Anglicku, Nemecku, Česku a z celého Slovenska.

Mágia je celoživotné štúdium. Nie je to iba pár lekcií určených na víkend a vieme všetko. Neustále je nutné na sebe pracovať.

Neviditeľný svet je veľmi dôležitý pre magickú prácu, pretože obsahuje množstvo informácií, ktoré môžu byť nápomocné pri zodpovedaní našich otázok, či riešení životných situácií.

Cieľom výučby je poskytnutie znalostí pôvodnej magickej činnosti, ktorá sa dostávala postupne do zabudnutia, no počas 29 rokov činnosti a učenia Veľkňaza Ašarata v Selekcii sa znovu učenie a dávne techniky zviditeľňujú členmi spoločenstva Selekcia.

Počúvajme pozorne volanie dávnych mágov a nechajme sa nimi na našej ceste viesť.

Čakáme a tešíme sa na Vás a Vaše ohlasy. Ak sa chcete ku nám prihlásiť prosím prejdite tu na blogoch na príspevok – Prihláška do spoločenstva Selekcia, – kde sa dozviete ako na to.

Tento príspevok bol odoslaný v utorok, máj 14th, 2024 o 10:10 a je zaradený pod Selekcia. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek