13
júl

Prihláška do spoločenstva Selekcia

   Autor: Asarat   v Selekcia | Zobrazené: 192x

Vážení návštevníci, spoločenstvo Selekcia sa aj v tomto roku rozhodlo otvoriť svoje brány ľuďom, ktorí hľadajú skutočnú magickú prax, ktorá sa odovzdáva z pokolenia na pokolenie.

Ak ste zavítali na tieto stránky, tak Vás zrejme zaujímajú témy, ktoré sú medzi nebom a zemou. Priťahuje Vás mágia, paralelné svety, posmrtný život, najrôznejšie záhady a tajomstvá… Možno ste ani v ponuke komerčných kurzov a víkendových školení o mágii doteraz nenašli to, čo ste skutočne hľadali. Hĺbku, spojenie s podstatou, objavenie dávnych mystérií, funkčných rituálov, svet mágie a stretnutie s jemnohmotnými energetikami, ktoré nás obklopujú.

Spoločenstvo Selekcia otvára svoje brány práve ľuďom, ktorí nechcú ostať pri povrchu a hľadajú spojenie so skutočnou mágiou a starobylými tajomstvami.

Sme tu dlho. Konkrétne datovanie, ktoré poznáme, je 150 rokov dozadu a naše korene siahajú do hlbokej minulosti. Spoločenstvo Selekcia pokračuje ako dcérske spoločenstvo pôvodného, aj dnes funkčného spoločenstva Anách, ktoré vzniklo v roku 1874 a nieslo učenie spoločenstiev minulých, ktorých vek sa počíta na miléniá.

Preto sa v našom spoločenstve odovzdávajú magické vedomosti tak, ako to bolo vždy.
Z učiteľov na žiakov, praxou a postupnými zasväteniami.
Nie je to cesta na jeden víkend, ale je to cesta, ktorou kráčali skutoční mágovia od minulosti a kráčajú až dodnes.

Sme utajené spoločenstvo, ale predsa otvorené novým kolegom.
Keďže sme spoločenstvo, ktoré dbá na svoje utajenie a utajenie členov, tak neprijímame každého, ale na základe výberu. No to nech Vás neodradí. Práve naopak, môže to byť výhodou aj pre Vás.

Je veľa kolegov, ktorí sa nechcú ukazovať verejnosti a ktorí chcú ostať v anonymite, a predsa sa učiť a spolu s nami strážiť tajomstvá.
Veľa sa stratilo, preto veľa hľadáme – to sa týka učenia, ako aj kolegov.
Možno hľadáme aj práve Vás.

Pri príchode dostanete Knihu mágie. Má rozsah 764 strán. Obsahuje reálne techniky a pojednáva o rozmanitých témach, ktoré sa v priebehu výučby postupne odpečaťujú.
Dostanete i magické rúcho a zápisník mága.

Čaká Vás tu:
– 43 autentických publikácií rôznych stupňov utajenia, ktoré sa odtajujú počas postupu jedinca na hierarchických stupňoch,
– prístup k literatúre (slušná knižnica kníh s rôznou ezoterickou alebo okultnou tematikou),
– nekomerčný prístup.

Ak Vás láka táto cesta, neváhajte na ňu vykročiť.

Prvým krokom je podanie prihlášky.
Prihlášku stačí poslať e-mailom na: prihlasky@selekcia.com . V tele správy uveďte:

Meno a priezvisko:
Váš vek:
Vašu profesiu civilnú:
Telefonický kontakt:
E-mail:
Mesto:
Vaše zameranie v oblasti ezoteriky, záujmy a doterajšie skúsenosti, absolvované kurzy, školenia a podobne: (Nie je podmienkou prijatia. Ak nemáte žiadne doterajšie skúsenosti, to vôbec nevadí. Začíname úplne od základov.)
Dôvody, prečo sa chcete stať členom spoločenstva Selekcia a čo vás najviac z oblasti mágie zaujíma:

Odoslanie prihlášky neznamená, že Vás automaticky prijmeme medzi seba. Možno Vás však budú kontaktovať naši kolegovia s cieľom osobného stretnutia. Po úvodných formalitách sa Vám možno otvorí svet poznania, otázok a odpovedí.

Je to len na Vás…

Tento príspevok bol odoslaný v sobota, júl 13th, 2024 o 9:20 a je zaradený pod Selekcia. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek