4
sep

Ostatné paralelné svety

   Autor: Asarat   v Nezaradené | Zobrazené: 21x

Obrázok č. 14

Prisľúbil som, že pár vetami naznačím aj pôsobenie paralelných svetov. Sily z paralelných svetov pôsobia, ako už bolo uvedené, cez dimenzné brány, cez svojich vyslancov, alebo keď chcete, cez rôzne oltáre, kostoly, posvätné miesta, atď. Môže toho byť nespočetné množstvo. Svojím spôsobom ľudia svojím konaním môžu denno-denne dávať priestor na to, aby sme sa mohli spájať s týmito paralelnými svetmi. Ak sa napájate na paralelný svet, ktorý vytvárate za účelom posmrtného života, je to vcelku v poriadku, lebo vaše karmické telo ako aj duša po smrti fyzického tela, putuje do svojho sveta paralely, ktorý si vytvárate v súčinnosti s tým, ako žijete, a rovnako aj svojou vierou. Ďalší paralelný svet, o ktorom sa zmieňujem, je svet, ktorý mnohokrát ovplyvňuje naše konanie. Musíme si uvedomiť, že v prírode funguje kolobeh života na báze „si lovený, alebo si lovec“. Všetko je zdrojom potravy pre niekoho iného. Takto pôsobia aj energie zo svetov paralely. Ak to chcete počuť takto, ste potravou pre bytosti z paralelných svetov. Sem-tam sa stáva, že nejaký duševne chorý človek vykrikuje, ako ho napadli mimozemšťania, ako sa mu zjavujú nejaké bytosti, čo cíti a čo vidí. Ak by sme si odmysleli jeho duševnú chorobu, alebo ak by sme ju vedeli odstrániť a ponechali by sme iba realitu, tak by sa nám to v pomere 70:30 vyrovnalo asi takto: 70 percent ľudí by uviedlo, že boli pod vplyvom svojej vlastnej halucinácie, ktorá spôsobila ich duševnú chorobu. Zvyšných 30 percent by však aj naďalej tvrdilo, že stále niečo cítia a vnímajú, avšak už sa nenechajú ovplyvniť do tej miery, aby sa stali duševne chorými.

Dovolím si jednu drobnú poznámku: Materiálny fyzický svet neuznáva ezoteriku, mágiu a ani vieru v boha či bohov. Keď sa na vec pozrieme z čisto lekárskeho hľadiska, tak nič z toho neexistuje. Ale psychiatri s kľudom liečia duševné choroby a pri tom už v tomto samotnom názve sa odvolávajú na dušu človeka – na niečo, čo v skutočnosti popierajú. Je pravda, že s odstupom času v niektorých prípadoch zmenili tento názov na psychické choroby, ale tento úsmevný aspekt sa nedá len tak obísť.

Takže berme do úvahy aj skutočnosť, že nie každý, kto niečo cíti alebo vníma, musí byť chorý. Sú ľudia, ktorí svoj duševný svet dokážu oddeliť od materiálneho a citlivo vnímajú svoje okolie a veci, ktoré si iný človek nemá šancu všimnúť. Teraz bude otázne, či je ten človek emocionálne vyrovnaný a duševne vnútorne silný, ak to chcete počuť takto, tak psychicky dosť silný, a či odolá náporom , ktoré začnú naňho pôsobiť. Tento nápor si nemusí ani všimnúť, lebo pôsobí ako určité gama žiarenie a vyvolá nejaký nedefinovateľný pocit nepokoja. Ak ide o človeka, ktorý má labilnejšiu štruktúru, čiže psychicky nie je až tak odolný, môže začať podliehať týmto gamma žiareniam. V tom prípade začne byť nekľudný, prestáva sa kontrolovať, začína byť agresívny a výbušný. Takto do svojho okolia začne šíriť energiu, ktorú vytvára vďaka tomu, že agresivita rozprúdi krvný obeh v jeho tele a tep mu môže vyskočiť aj na 120/min. Logicky je vtedy výdaj energie z tela von obrovský. Toto gama žiarenie podnecuje to, aby sa dotyčný človek začal takto správať. To znamená, že v našom prípade je gama žiarenie akýsi prívod, po ktorom ide program do tela človeka a súčasne ďalšie žiarenie delta pôsobí ako spätný chod vyprodukovanej energie, ktorú vyvolalo gama žiarenie. Týmto spôsobom dochádza k tomu, že človek sa bez svojho vedomia stáva potravou v kolobehu života. Jeho telo sa opotrebováva tým viac, čím viac energie potrebuje dať von. Túto energiu sa jeho telo bude snažiť nahradiť a to tak, že automaticky začne hľadať iný zdroj energie, ktorý mu je blízky.

Tento zdroj nájde vo svojom okolí, v jednotlivcoch, s ktorými prichádza do kontaktu. Pre lepšie pochopenie nazvime tohto „zasiahnutého“ človeka Alfa človek. Alfa človek je sám oslabený a jeho telo hľadá prísun energie. Napojí sa na človeka Beta, ktorého začne nepriamo vysávať zo životnej energie. Beta človek je spokojný, dobre živený pán, ktorý si užíva svoj život bez toho, aby ho zasahovali nejaké životné turbulencie. To znamená,, že jeho energetické vibrácie sú úplne nenarušené a pokojné. Alfa človek sa napojí podvedome, bez toho aby to chcel robiť, na tohto človeka Beta a začne cez Delta energie sať presne tak isto, ako z neho saje cez delta energie paralelný svet. Paralelný svet týmto pádom dostáva už svoju potravu aj s oblohou. Neberie z Beta človeka tak veľa, ale vďaka tomu, že Alfa sa naňho napojil, získava k mäsu aj prívarok. O chvíľu Beta človek začne reagovať. Zistí, že sa cíti zle, má závraty, bolesti hlavy, migrény a po nejakej dobe príde na to, že prítomnosť Alfa človeka zle znáša. V skutočnosti sa v minulosti stýkali, možno aj vyhľadávali svoju spoločnosť a zrazu takýto obrat. Ak si Beta človek nevšimne, odkiaľ to ide a prečo mu je zle, lebo je menej senzitívny, môže sa stať to, že automaticky začne byť aj on agresívny, začne byť nepokojný a výbušný. Ak tieto signály zachytia gama energie z paralelného sveta, okamžite sa zamerajú aj naňho, a začnú z neho brať cez delta energie tak isto, ako z človeka Alfa. Reťaz sa začína rozbiehať. Toto je jedna z možností.

V prípade, že v danej oblasti natrafia paralelné svety na silnejších jedincov, ktorí sa nedajú tak ľahko ovplyvniť, musia voliť komplikovanejšiu cestu: a to je cesta zmanipulovania a ovládnutia jedinca bez vysávania energie, avšak s neustálym prísunom žiarenia na zmenu karmického programu človeka, na zmenu jeho myslenia a konania. Takýto človek si po nejakom čase začne uvedomovať kult svojej osobnosti a vďaka tomu začne budovať a rozvíjať svoje psychické Ja do nových rozmerov. Zo začiatku je to novinka aj preňho a začne sebapozorovaním toho, čo sa s ním deje. Z toho potom prechádza jeho myšlienkový pochod k seba uznaniu a od seba uznania má už len krôčik k tomu, aby si začal svoje myšlienkové procesy overovať na svojom okolí. Vo svojich myšlienkach dôjde k tomu, že je predurčený bohom na to, aby sa stal vodcom. Dokonca sa mu môže zdať, že počul hlasy, ktoré mu povedali, že on je ten vybraný jedinec, ktorý má pozdvihnúť národ, krajinu, alebo proste zmeniť hoci aj celý svet. Samozrejme bez efektívnej podpory, čiže bez toho, aby už nebolo aspoň 10 ďalších ľudí napadnutých či postihnutých, by to nešlo. Tým, že tento jedinec začne svoj kult osobnosti dávať najavo, čo obvykle urobí najprv v malom kruhu, začne získavať sympatie ľudí, ktorí sú tomu naklonení, na ktorých už vplyv zo sveta paralely bol pripravený a uskutočnený. Náš človek začne teda niekomu hovoriť svoje myšlienky a ak sa hneď trafí, tak zistí, že dotyčný človek si ho začne vážiť a kult jeho osobnosti naberie nový rozmer. Získal prvého človeka, ktorého dokáže manipulovať a ovládať. Delta energie nebudú pôsobiť hneď teraz, budú vyčkávať, lebo ide o oveľa väčší projekt. Gama energie však o to viac začnú svoj program cez svoje žiarenie uskutočňovať. Človek sa rozhodne, že skúsi svoj kult osobnosti otestovať pred skupinkou 5-6 ľudí. V tomto prípade sa mu to tiež podarí, aj keď sa tam možno nájde jedinec, ktorý ho odignoruje alebo bude mať iný názor. V závislosti od toho, ako veľmi je jedinec, ktorý sa mu postavil, silný, môže jeho sebadôverou tak otriasť, že celý jeho kult sa rozsype a z tohto človeka sa stane len neškodný smrteľník, ktorý sa vráti na svoju cestu a dožije svoj život tak, ako pôvodne mal. Zostane mu len trpká spomienka na niečo, čo v ňom kedysi dávno zažiarilo. Ak sa však nenájde jedinec, ktorý by mu oponoval, alebo ak sa aj nájde, ale nebude dosť silný, kultom tohto človeka to neotrasie a už je len krôčik od toho, aby ovládol dav. Na dav pôsobí zároveň aj minimálne 7 jedincov, ktorí sú ako satelitné vysielače gama vĺn, energia pôsobí od jedného človeka k druhému a sme len krok od toho, aby sme mohli vytvoriť extrémne veľkú explóziu energii týchto ľudí. Udeje sa to jednoduchým, pragmatickým a tisícročia overeným spôsobom: dôjde k vojnovému konfliktu a následne k zabíjaniu, vraždeniu, znásilňovaniu. Začne sa uvoľňovať také obrovské množstvo energie, že svet paralely, ktorý spôsobil uvedenú vec, môže mať zásoby na dlhé obdobie.

Samozrejme, nie každý svet paralely pôsobí takto a nie každý svet paralely chce vyvolať konflikt, vojnu , vraždenie, či zabíjanie. Sú aj tzv. jemnejšie metódy. Medzi ne patria rôzne nešťastné udalosti, náhody, ktoré nám znepríjemňujú život, vyvolávajú emočné prepätie a my tým vysielame do okolia energiu, ktorá slúži svetom paralely ako potrava.

A potom máme aj svety paralely, ktoré pôsobia tak, ako to poznáme a čomu sa dobrovoľne odovzdávame – to sú rôzne náboženské úkony, akty, kde sa stávame dobrovoľnými spolupracovníkmi pre rôzne svety paralel. V takýchto prípadoch, ako som už uviedol aj inde, vytvárame súbežne dva svety paralely a pritom môžeme prikrmovať X iných svetov, o ktorých ani netušíme že existujú a že sme na ne napojení. Nedá sa povedať, že by bol na svete čo len jeden človek, ktorý by nebol prepojený s nejakým svetom paralely, že by nebol súčasťou nejakej takejto kombinácie vedomej či nevedomej. A je jedno, či pracuje v zdravotníctve alebo ako policajt, hasič alebo čokoľvek iné. Proste osobne si myslím, že či už chceme alebo nie, počas života v tomto kolobehu dávame i berieme súčasne. Treba mať na pamäti aj to, že niekedy si môžete sami vybrať, koho a čo chcete podporiť. U veriaceho je jednoznačné, čo by chcel podporiť, ale nemusí sa mu to vždy aj podariť. U tých ostatných, ktorí sa hlásia k materializmu, je to otázka postoja, či uverí, že niečo také je možné, alebo len mykne plecom a povie si „ je to hlúposť“. Nemyslím, že je podstatná reakcia a viera v to, či je to tak alebo nie, aby sa tieto skutočnosti diali. Je to tu tak isto, ako je isté, že sme sa narodili a keďže sme sa narodili, na to aby sme žili, musíme dýchať a keď jedného dňa príde náš čas, tak proste zomrieme a dýchať prestaneme. A predsa počas života nemyslíme neustále na to, že sme smrteľní, ako nežijeme ani s vedomím toho, že každý deň niečo dostávame a berieme bez nášho vedomia na úrovni tých najjemnohmotnejších sfér, ktoré nevieme zmerať ani zaznamenať.

Zamyslite sa nad tým všetkým a niekoľko dní pozorujte, ako reagujete na prítomnosť niektorých ľudí. Odmyslite si svoje sympatie či antipatie voči ľuďom, lebo keby ste mali zaviazané oči a nepočuli by ste nič a nikoho okolo, len by ste vedeli, že tam tí ľudia sú, boli by ste sami prekvapení, čo všetko by ste zrazu cítili a aké nové pocity a vnemy by sa vo vás objavili. Tí, ktorí veria v reinkarnáciu, asi chápu, čo som týmto chcel povedať a tí, ktorí veria, že môže byť život aj niekde inde v inej forme, to zrejme pochopia veľmi jednoducho tiež. A vy ostatní si urobte tento pokus.

Ako som práve zistil, z obrázku na začiatku kapitoly vyvstáva otázka pochopenia pojmu pôvodného negatívneho paralelného sveta. Treba si uvedomiť, že paralelné svety okolo našej terajšej civilizácie vznikali súbežne so životom na tejto Zemi. Pri osídľovaní tejto planéty – viď „Cesta vesmírom“ – a snažení sa zistiť, ako sa vieme integrovať do civilizácie, ktorú sme vytvorili, sme túto integráciu robili na základe prepojenia nášho paralelného sveta so svetom fyzickým. To je myslím z celej tejto práce asi jasné. Čo sa týka negatívneho sveta, v súbehu s nami vznikala aj civilizácia, ktorá sa neintegrovala do fyzického sveta tejto planéty, ale zostala na úrovni paralelných jemnohmotných bytostí. Tieto bytosti pre svoj život potrebujú prísun energie a hľadali tak isto, ako my, možnosť na prežitie. Svojím spôsobom sa rozhodli pre parazitovanie na tejto civilizácii, na ľuďoch a tak, ako som už uviedol, z toho plynú tie skutočnosti, ktoré im zabezpečia prežitie vlastného druhu. Samozrejme nevylučujem ani to, že tento paralelný svet dokáže tak isto čerpať a ťahať energiu aj zo svetov paralely, ktoré sú na ich úrovni alebo na úrovni nižšej (čo sa veľkosti, sily alebo stupňa vývoja inteligencie týka). Ale ako to už v živote chodí, nebudem s vedrom chodiť k studni po vodu, keď mám zavedený vodovod. Inak povedané, je jednoduchšie začať pôsobiť tu na Zemi, ako útočiť na rovnocenného partnera.

Mnohokrát tieto paralelné svety pohltia iné menšie paralelné svety, ktoré si vy umelo vytvoríte, napr. paralelný svet emočných tiel v momente, ako určitá civilizačná štruktúra zanikne. Pokiaľ zoberieme, že jeden takýto paralelný svet pre emočné telá vytvára cca 10 000 ľudí a k nim sa už nepridá žiadny iný človek, preruší sa jeho kontinuita so svetom fyzickým smrťou posledného takéhoto človeka z tých 10 000. Po nejakom čase paralelný negatívny svet pochopí, že svet emočných tiel je bez prepojenia so Zemou, že došlo k naplneniu a uzatvoreniu tohto sveta, a urobí všetko pre to, aby sa s ním spojil a pohltil ho do svojho jadra. Je to ako čierna diera, ktorá pohlcuje svetlo vo vesmíre. Pohltí absolútne všetko, čo sa dostane do jej dosahu. Týmto samozrejme narastá objem a ak to chcete počuť takto, môže narastať aj počet obyvateľov, lebo sa im darí. Ale reťazová reakcia sa spustí a treba stále nový a nový zdroj potravy. A sme zase na začiatku. Nikdy nekončiaci kolotoč. Aspoň do doby, kým neskončí život na tejto planéte. A ak by aj život na tejto planéte skončil, myslím, že je to len otázka času, kedy sa bytosti paralelných svetov zorientujú a nájdu si novú formu čerpania energie. Možno niekde vo vesmíre existuje planéta s civilizáciou podobnou tej našej a na rozdiel od nás to oni už možno aj vedia. Pre nich to bude znamenať len to, že treba zmeniť, adresáta i odosielateľa v jednej osobe. A život ide ďalej. Život ako taký si vždy nájde nejaký spôsob, aby mohol pretrvať. Avšak nezabúdajte na dve slovíčka: MEMENTO MORI. Mysli na smrť. Ak to nechápete, tak to skúsim obšírnejšie: všetko, čo vzniklo, musí raz zaniknúť. Jediné, čo je večné, je podstata života. Ak však všetko, čo vzniklo, musí zaniknúť, je možné aj to, že raz zanikne aj podstata života ako taká. Vrátim sa k svojim vlastným slovám: nemožné sa stane možným a možné sa stane nemožným. A majte na pamäti len tieto dve slová: memento mori.

Tento príspevok bol odoslaný v pondelok, september 4th, 2023 o 18:12 a je zaradený pod Nezaradené. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek