14
dec

Kniha: Ašarat – „Život po smrti“

   Autor: Asarat   v Kniha | Zobrazené: 815x

 

Limitovaná edícia

Cena: 10,00 EUR  + poštovné

Vydavateľ a distribútor: Aragona s.r.o.

Kniha sa nepredáva cestou kníhkupectiev.
Je distribuovaná len cestou tejto priamej objednávky.

Počet strán: 200

Ašarat, autor knihy „Život po smrti“ predkladá logické dôkazy pre to, že život po smrti je nie iba pravdepodobný, ale tiež možný.
Pre vhodnejšie nazretie do jednotlivých tém je kniha vhodne rozdelená na dve časti „ Emočné telo“ a Duša“. V knihe sa okrem iných tém dozviete aj o ceste Emočného tela do sveta paralely, o tom ako komunikovať so svojou Dušou, o alternatívnych realitách Duše, o odstránení prisatej Duše alebo entity, o…. chce to len sa začítať do tejto skvele napísanej knihy a veľa vecí pochopíme a na veľa vecí dostaneme odpovede.

V prípade, že chcete podrobnejšie nazrieť do jednotlivých tém, je k dispozícii stránka www.asarat.sk

 

 

 

 

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v pondelok, december 14th, 2020 o 10:58 a je zaradený pod Kniha. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

7 komentárov

Hermiona
 1 

Knihu autora Ašarata – Život po smrti – som si prečítala niekoľkokrát. Je to kniha, ktorá sa dá čítať stále, ale máte dojem, že tam vety a poznanie skôr neustále pribúdajú a neubúdajú.
Ak by v mágii alebo v širšom slova zmysle v ezoterike existovala povinná literatúra, myslím si, že táto kniha by mala byt povinnou.
Na trhu je veľmi veľa kníh s touto tematikou – myslím tematiku života po smrti.
Či je to kniha Život po živote, Čo nás čaká po smrti, Na druhom brehu….
Obsah týchto kníh tvoria viac-menej príbehy ľudí, ktorí prežili klinickú smrť, kómu alebo terapiu, hypnózu, regres, na základe ktorých sa „dostali“ do svojich minulých životov .
Táto kniha by podľa mňa mala mať iný názov, aby sa odčlenila a vynikala medzi knihami.
Lebo nie je možno až tak dôležité, čo sme v minulosti boli, ale je dôležité to, ako my, JA, Človek, Bytosť na tomto svete fungujeme.
Myslím si, že každý, kto aspoň trošku privoňal k mágii, vie, že máme telo a Dušu. No táto kniha objasňuje našu podstatu bytia.
Autor knihu rozdelil na dve časti – Emočné Telo a Duša. Obidve časti sú napísané veľmi zrozumiteľne.
V celej knihe nenájdete kúsok „omáčky, alebo vaty“, iba fakty. A budete veľmi prekvapení, keď sa dozviete, ako vlastne fungujeme. Ako funguje naše telo, prečo sa volá Emočné Telo, čo sú paralelné svety a ako môžeme vnímať smrť z rôznych aspektov, lebo nikto na tejto Zemi nie je nesmrteľný.
V druhej časti o Duši autor podrobne rozoberá, čo je Duša a jej základné stavy – ako Duša sa raduje, smúti, trpí, plače, bolí, chce slobodne lietať a učiť sa nové veci. Neprislúcha mi tu opisovať obsah a úryvky z kníh.
Iba viem, že táto kniha je vodítkom pri mojej práci s tarotmi, pohľadom na karmu, na duševné stavy a pohľadom na smrť. Úplne mi zmenila vedomosti, obzor, postoj a objasnila mi, prečo sa to deje tak a nie inak.
Nebudem sa tu ďalej rozpisovať, odporúčam ju každému, lebo ak spoznáš seba, spoznáš aj iných a budeš im vedieť pomôcť, ak ťa o to požiadajú.
Lebo ak nepoznáme písmená, nevieme čítať a písať.
A ak nebudeme poznať seba, nuž….a za tú cenu knihy…
Kolegovia, prajem Vám pútavé čítanie na ceste objavovania samého seba.

máj 25th, 2019 at 10:30
G.P.
 2 

Kniha ma zaujala a páčila sa mi. Je výnimočná, originálna. Kedysi neboli dostupné informácie takéhoto charakteru. Vychovávali ma v katolíckej rodine a tomu som aj verila. Dnes je tomu inak. Rada získavam nové informácie o živote tomto aj ďalšom. Kniha bola pre mňa celkovo zrozumiteľná, v niektorých momentoch prekvapivá (vznik duše, duša v dávnej histórii, rozdelenie duše, možnosť prenosu duše do artefaktu). Príbehy zo života ju veľmi milo obohatili. Vašej úžasnej knihe dávam známku výborná.
Teším sa na ďalšie knihy pána Ašarata.
G.P.

júl 19th, 2019 at 10:04
Valter Tóth
 3 

Páči sa mi štýl, akým autor knihu napísal, je tam cítiť úprimnosť, je to podané tak, aby to čitateľ čím lepšie pochopil.
Veľa vecí mi dáva zmysel, niektoré rituály popísané v knihe na mňa pôsobia trochu desivo, ale aj tým sa táto kniha odlišuje od ostatných.
Som veľmi rád, že som si mohol prečítať a spoznať takýto pohľad na danú problematiku.
Na túto knihu určite len tak ľahko nezabudnem.

február 17th, 2020 at 10:20
Katka
 4 

Kniha „Život po smrti“ otvára dvere k lepšiemu pochopeniu našej cesty životom až ku smrti.

Pochopiť aspoň trochu podstatu bytia teraz tu a potom tam. Toto pochopenie umožňuje človeku robiť si v sebe poriadok.

Počúvať dušu, prekonávať strach, odpúšťať sebe aj druhým, naučiť sa rozhodovať. Jednoducho ako byť silným a lepším človekom.

Katka

február 18th, 2020 at 14:12
emo2610
 5 

Veľmi dobrá kniha. Odporúčam ju každému kto sa zaujíma o tákúto literatúru. Autor v nej píše pochopiteľne a jasne. Mňa osobne táto kniha priam pohltila. Určite sa chystám prečitať aj ostatné knihy od autora.

február 23rd, 2021 at 1:30
Alexandra
 6 

Túto knihu som čítala 2 x prvý krát keď som ju dostala a potom nejaký čas potom. Pre mňa je toto kniha ktorá mi pri každom čítaní dala niečo iné. Osobne som sa k niektorým častiam vrátila viac krát lebo mi mi niektoré veci prišli trocha ťažšie na pochopenie ale to si myslím že je tým že ja som toho veľa načítala už a vieme že informácie ktoré rôzna literatúra dáva tak sa rozchádzajú. Tematicky je to pre mňa veľmi fascinujúce lebo som v práve aj v tejto knihe som po rokoch výčitiek a spytovania sa otázok prečo ja a prečo sa mne dejú určité veci som začala ten tok života vnímať inak a pozerať sa na to že existujú určité dohody duše a duší a priznám sa ma to trocha upokojilo hádam aj že to nebude také zlé so mnou a začala som si viac všímať pocity ako aj jednotlivé entity v mojom živote a skôr sa snažím učiť sa vnímať to čo mi majú jednotlivé situácie dávať. Viem že určite túto knihu budem ešte viac krát čítať.

február 16th, 2022 at 11:03
Viktória Š.
 7 

Môžem hrdo povedať, že lepšiu knihu som ešte nečítala. 🙂 Mám pocit, že som ju hľadala dlhé roky, odpovedala mi na mnohé otázky. Raz prečítať nestačí 🙂

marec 19th, 2024 at 16:44

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek