14
dec

Kniha: Ašarat & Tara – „Za závojom smrti“

   Autor: Asarat   v Kniha | Zobrazené: 408x

 

Limitovaná edícia

Cena: 12,00 EUR  + poštovné

Vydavateľ a distribútor: Aragona s.r.o.

Kniha sa nepredáva cestou kníhkupectiev.
Je distribuovaná len cestou tejto priamej objednávky.

Počet strán: 401

>> Objednať knihu < <

Po výnimočných dielach „Život po smrti“ a „Trevor“ nás Ašarat a Tara, autori novej knihy Za závojom smrti opäť zaujali. Počas svojej výnimočnej a profesionálnej dráhy v oblasti mágie Ašarat a Tara týmto dielom rozširujú naše poznatky o pohľad na smrť, umieranie, pochovávanie, znovuzrodenie, poznanie paralelných svetov a náboženstiev.

Dielo je plné informácií, množstvom vedomostí podložených faktami a vlastnými skúsenosťami. Pri čítaní ale nesmieme opomenúť na pavučinu snov Duše pretkanú vlastným putovaním. Neprezradím viac. Pri čítaní tohto pútavého diela všetko spoznáte a vlastným vnímaním rozpoznáte, či nám chce Boh, paralelný svet alebo nejaká vyššia sila ukázať, že život sa smrťou naozaj nekončí… …mors tua, vita mea…

                                                                                 >> Objednať knihu < <

 

Tags: , , , , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v pondelok, december 14th, 2020 o 13:22 a je zaradený pod Kniha. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

8 komentárov

Shaza
 1 

Z môjho pohľadu veľmi jasne, stručne a zároveň pútavo napísaná kniha. Hľadajúci vie nájsť priame odpovede na otázku o duši a posmrtnom živote s pohľadu mága. Určite túto knihu odporúčam či už hľadajúcim, ale i tým skúsenejším.

december 20th, 2020 at 10:42
Vhiolynta
 2 

Autori pútavo podali v tejto knihe odpovede na viaceré otázky o živote, smrti, ceste duše… Pri čítaní som priebežne nachádzala odpovede na otázky, ktoré mi boli nejasné. Kniha je písaná prehľadne, je mojou učebnicou.
Ďakujem autorom za ňu.
Každému ju odporúčam.

december 22nd, 2020 at 14:41
Amon
 3 

Koncom roka 2020 som mal možnosť a dostal som sa ku knihe “Za závojom smrti”, ktorej autormi sú Veľkňaz Ašarat & Veľkňažná Tara. Rád by som sa s Vami podelil o recenziu spomínanej knihy.

Kniha sa skladá z troch základných častí, kapitol. Smrť, Vplyv paralelných svetov a Paralelné svety. Autorom prvej a poslednej časti je Ašarat. Jadrom knihy je práca Veľkňažnej Tary zameraná na vplyv paralelných svetov.

V prvej časti sa Ašarat venuje otázkam smrti a všetkému čo s ňou súvisí. Od je prvopočiatku, cez spôsob akým prichádza, ako ju človek cíti, prežíva a vníma. Je to skôr teoretická časť ktorá vypovedá o psychologických a biologických aspektoch smrti a jej vplyvu na človeka z pohľadu pozemského bytia v nadväznosti na históriu, filozofiu a rôzne náboženstvá. Čitateľovi sa tak otvára širší pohľad na množstvo alternatív a spôsobov vnímania smrti.

V druhej časti Veľkňažná Tara sa zaoberá, vcelku podrobne téme vplyvu paralelných svetov. Veľmi sa mi páči ako na jednej strane obšírne opisuje danú tému a rozvíja ju v rôznych kontextoch ako napríklad rozdiel medzi trhlinou a dimenznou bránou alebo rozdiel medzi reálnou prácou s paralelnými svetmi a často opísaným problémom ľudského ega, ktoré pri rôznych vplyvoch skôr obmedzuje jedincov ako im napomáha reálne cítiť, preciťovať a pracovať s paralelnými svetmi. Tu je dôležité podotknúť, že sám som sa mnohokrát pri tejto téme často počas čítania pristavil a spomínal som si na niektoré moje postoje, ktoré spôsobili niekedy viac škody ako osohu a preto vnímam túto kapitolu za veľmi dôležitú v úvodoch a začiatkoch práce s mágiou ako takou. Dovolím si ju prirovnať, respektíve skôr napojiť na Ašaratovu prácu “Úvod do tajomstiev mágie a okultizmu”, ktorú osobne považujem za základnú, vstupnú prácu pre nových členov spoločenstva Selekcia. Vplyv paralelných svetov akoby nadväzoval na túto prácu s detailom pre ovládnutie emocionálnej a vnútornej rovnováhy a následnej práce s inou formou svetov vôkol nás.

Tretia, posledná časť knihy opisuje Paralelné svety detailnejšie. Opisuje základy, ktorými prechádza duša človeka, akým spôsobom sa vyvíja, pohybuje na špirále a v akých možných svetoch sa dokáže v rámci svojho vývoja, stupňa vyzretosti a istého duchovného uvedomenia pohybovať a pracovať v týchto tajuplných svetoch, ktorých je niekoľko. Veľmi dobré sú aj obrázky a schémy podľa ktorých Ašarat opisuje konkrétne svety, prechody medzi nimi, rôzne nástrahy a riziká ako aj možnosti práce a čerpania rôznych síl a vedomosti smerom k jedincovi ako ako aj smerom do paralelných svetov, čo je nevyhnutnou súčasťou tohto spôsobu života, resp. práce mága.

O knihe by sa dalo napísať toho veľa ale je podľa mňa na každom, čo ho konkrétne zaujíma, čo by chcel v tomto smere v tejto oblasti sa nové naučiť alebo čo by chcel na tom, čo už vie, zlepšiť. Témy sú skutočne širokospektrálne a obsahujú veľa zaujímavých myšlienok, skúseností a pozorovaní, ktoré boli osobným prežitkom autorov. Konkrétne návody ako otvoriť dimenznú bránu alebo ako komunikovať s bytosťami z iných svetov tu nenájdete ale podstata je niekde inde. Podstatu, ktorú som ja v tejto knihe našiel bola v tom, že v mnohom prinavrátila jednoducho znovu na zem a začal som si skôr uvedomovať aké dôležité sú základy učenia a ako je veľmi dôležité pri možnosti pracovať v iných svetoch veľmi dôležitá určitá vnútorná kontrola, disciplína a “čistá hlava”, pokiaľ majú byť výsledky pri práci s paralelnými svetmi aj prínosné. Na druhej strane ego, nedoriešené emócie alebo skryté pohnútky skôr zapríčinia viac škody pre daného jedinca ako úžitku pre život, poslanie jednotlivca alebo celého spoločenstva.

Na záver by som chcel napísať, že knihu vrelo odporúčam spoločne aj s prvou knihou Ašarata, Život po smrti ako aj jeho románom Trevor. Všetko so všetkým súvisí. Čím som starší, menej verím na náhody a o to viac si uvedomujem súvislosti, ktoré úzko súvisia s minulosťou, prítomnosťou a budúcnosťou spoločenstva Selekcia a to aj vďaka týmto knihám a publikáciám.

Ďakujem vám Veľkňaz Ašarat a Veľkňažná Tara, že ste vo svojej podstate prísni a nekompromisní vo svojich prácach a na druhej strane máte môj obdiv za informácie, ktoré púšťate takto von medzi nás a ľudí.

január 4th, 2021 at 10:24
S.S
 4 

Som rada, že som si mohla prečítať knihu “Za závojom smrti”. Je to kniha, ktorú rozhodne stojí za to prečítať aj viackrát, nakoľko je skutočne plná faktov a informácií. Rozhodne svedčí o sčítanosti a odbornosti autorov. Veľmi sa mi páčila aj druhá čast knihy venovaná vplyvom paralelných svetov, autorka veľmi zrozumiteľne popisuje tieto skutočnosti, napr. ma prekvapila kapitola venovaná astrológii, nakoľko sa tejto oblasti obyčajne nevenuje až taká pozornosť. Určite je zaujímavo pojednané o paralelných svetoch, bytostiach, osude a karme, energiách…proste tém je veľmi veľa. Knihu hodnotím určite veľmi pozitívne a teším sa na ďalšie knihy autorov.

január 22nd, 2021 at 13:02
emo2610
 5 

Skvelá kniha. Pekne nadväzuje na knihu Život po smrti, preto najprv odporúčam prečítať túto knihu pre lepšie pochopenie. Bližšie opisuje paralelné svety a s nimi spojenú tému. Určite zaujme aj človeka ktorý sa ezoterike vôbec nevenuje. Takže len odporúčam 🙂

marec 20th, 2021 at 12:52
R.K.
 6 

Čo sa týka, Za závojom smrti, tak veľmi ucelené zaujímavé čítanie plné informácií. Písané ľahkým štýlom. Po Papusovi, Agrippovi, Lévim Crowleym a Bardonovi a spúste inej literatúry opäť nový obzor v nekonečnom magickom vzdelávaní. Kiež by tých informácií bolo stále viac a viac. Škoda, že je málo ľudí, s ktorými sa dá na dané témy porozprávať.

jún 21st, 2022 at 9:35
Ľudmila S.
 7 

Prvá časť knihy: Smrť ma nesmierne ľahko a jasne previedla cez vnímanie smrti ako takej, skrz pohľady rôznych náboženstiev historických vplyvov a kultúr. Je to ucelený prehľad a kto by potreboval vedieť viac tu zistí, kde sa má odraziť pre hlbšie skúmanie.
Druhá časť knihy: Vplyv paralelných svetov je písaná rovnako ľahko, no tu sa nájdu len ľudia, ktorí majú dar a tieto svety aspoň čiastočne vnímajú a priznávajú si ich existenciu. Mne konkrétne sa v tejto často uľavilo – nie som v tom sama! Veľmi sa mi páčilo aj utvrdenie, že nie každý má dar na všetko a je treba rozvíjať to čo nám ide prirodzene, samozrejme so všeobecným prehľadom z každého typu existencie darov.
Tretia časť – Paralelné svety toto je predstavu laika už skutočne náročné, ale keďže som fanúšik filmografie, tak pre mňa to napĺňa zobrazenie zo seriálu Lovcovia tieňov-aspoň čiastočne. Schémy uvádzané v tretej časti sú z technického hľadiska jasné a bez nich by samotný text nebol dobre pochopiteľný pre čitateľa.
Obdivujem spracovanie neuveriteľného množstva informácií a poznatkov spracovaných do tejto ľahko-čitateľnej knihy.

november 8th, 2022 at 10:40
Eva H.
 8 

Obsiahle zamyslenie sa nad smrťou a toho čo by mohlo a malo nasledovať po nej.
Potešil ma široký záber a celková sumarizácia tejto témy.
Zvlášť rozpracovanie rôznych aspektov témy paralélnych svetov je obohacujúce a presvedčí človeka o potrebe pravidelnej introspekcie a kontroly.
Kniha je písaná dostupným a zrozumiteľným jazykom, a tým aj krásne jednoducho čitateľná.

november 13th, 2022 at 10:16

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek