Sme tu dlho presnejšie predchádzajúce za datovanie, ktoré poznáme je 145 rokov dozadu. Veľa sa stratilo, preto veľa hľadáme, to sa týka učenia ako aj kolegov.
Možno hľadáme aj práve Vás.
Sme utajené spoločenstvo, ale predsa otvoreným novým kolegom. Dokedy?
Do doby než tomu budeme vidieť zmysel.
Je veľa kolegov, ktorí sa nechcú ukazovať verejnosti a ktorí chcú ostať v anonymite, a predsa sa učiť a spolu s nami strážiť tajomstvá.
Kto by chcel sa pridať má možnosť. Stačí si prečítať text nižšie uvedený a rozhodnúť sa. Keďže sme spoločenstvo, ktoré dbá na svoje utajenie a utajenie členov, tak neprijímame každého, ale na základe výberu. No to nech Vás neodradí. Práve naopak môže to byť výhodou aj pre Vás.
Vážení návštevníci blogov, ak ste zavítali na tieto stránky, tak vás zrejme zaujímajú témy, ktoré sú medzi nebom a zemou, priťahuje vás mágia, paralelné svety, posmrtný život, najrôznejšie záhady a tajomstvá.

Možno ste v ponuke komerčných kurzov a víkendových školení o mágii doteraz nenašli to, čo ste skutočne hľadali. Hĺbku, spojenie s podstatou, objavenie dávnych mystérií, funkčných rituálov, svet mágie a stretnutie s jemnohmotnými energetikami, ktoré nás obklopujú.
Spoločenstvo Selekcia otvára svoje brány práve ľuďom, ktorí nechcú ostať pri povrchu, hľadajú skutočnú magickú prax, ktorá sa predáva z pokolenia na pokolenie. Spoločenstvo Selekcia nadväzuje na spoločenstvo Anách, ktoré vzniklo v roku 1874 a nieslo učenie spoločenstiev minulých, ktorých vek sa počíta na milénia.

Preto sa v našom spoločenstve dovzdávajú magické vedomosti tak, ako to bolo vždy. Z učiteľov na žiakov, praxou a postupnými zasväteniami. Nie je to cesta na víkend, ale je to cesta, ktorou kráčali skutoční mágovia od minulosti až dodnes.

Ak vás láka táto cesta, neváhajte na ňu vykročiť. Prvým krokom je podanie prihlášky.

Do prihlášky uvediete len základné údaje, skúsenosti a vašu motiváciu k štúdiu mágie. Ak nemáte žiadne doterajšie skúsenosti, to vôbec nevadí. Začíname úplne od základov.

Prihlášku stačí poslať e-mailom na: prihlasky@selekcia.com. V tele správy uveďte:

Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mail:
Mesto:

Vaše zameranie v oblasti ezoteriky, záujmy a doterajšie skúsenosti, absolvované kurzy, školenia a podobne: (nie je podmienkou absolvovanie kurzov a podobných komerčných škôl)

Dôvody, prečo s chcete stať členom spoločenstva Selekcia a čo vás najviac z oblasti mágie zaujíma:

Odoslanie prihlášky neznamená, že vás automaticky prijmeme medzi seba. Možno vás však budú kontaktovať naši kolegovia s cieľom osobného stretnutia. Po úvodných formalitách sa vám možno otvorí svet poznania, otázok a odpovedí.

Je to len na vás…

Knihu mágie – dostáva pri vstupe každý člen spoločenstva. Kniha poskytuje návod na prvé kroky adepta na ceste reálnej mágie a následne uvádza čitateľa hlbšie do tejto témy.
Kniha  obsahuje 400 strán.
Sú tu návody na praktické cvičenia, vďaka ktorým člen získa základné znalosti pre prácu s mágiou.
 

 

Tento príspevok bol odoslaný v pondelok, jún 17th, 2019 o 14:33 a je zaradený pod Nezaradené. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek