21
jún

Brána

   Autor: Asarat   v Za závojom smrti | Zobrazené: 12x

Určite mnohých z vás zaujíma to, čo je napríklad na obrázku č. 8 znázornené ako brána alebo prechodový tunel. (Koho obrázok zaujíma, tak nájde daný obrázok tri príspevky dozadu pod názvom – Fyzická rovina. Uverejnený 15.3.2023)
Je to proste vytvorená cestička medzi dvoma paralelnými svetmi. Táto cestička je pre mága, ktorý pracuje s týmito svetmi, veľmi dôležitá. Môže akoby prechádzať zo sveta do sveta a pritom nemusí opustiť uvedenú miestnosť. V našom prípade sa jedná o to, že svety, ktoré sme si vytvorili ako umelé paralelné svety, sú samostatne ako také chránené. Prv, než budem pokračovať, vysvetlím tento pojem. Samostatne chránené paralelné svety si môžeme predstaviť ako klasický ochranný kruh.

Náš vnútorný paralelný svet si ohraničíme energiou, ktorú čerpáme z prítomných otrokov1 a ich silou zásobíme priestor. Vonkajší paralelný svet vytvoríme len silou a ohraničíme priestor, v ktorom chceme pracovať a cez ktorý chceme vplývať na zvyšok vonkajšieho sveta naším programom. Vytvára to určitú paralelu medzí tým, čo robím vnútri a tým, čo sa energeticky zjaví vonka. Pretože to, čo urobím vnútri, je akoby zrkadlový odraz toho, čo sa má prejaviť vonka.
Vrátim sa teraz zase k bráne. Mám tieto dva svety a chcem, aby slúžili pre moje potreby a pre potreby asistentov2. Potrebujem priechod a ten nesmie byť len nejakou voľnou bublinou, s ktorou sa nič nedeje. Je dôležité, aby som tam mal viacerých asistentov. Pojem asistent a otrok sa v určitých bodoch rozchádza. Asistent pracuje vo vnútri môjho sveta ako pomocník. Otrok pracuje vo svete vonkajšom i vnútornom ako bytosť, ktorá slúži na odovzdanie energie a na vytváranie ochrannej energie v danej bráne. Pomedzi týchto ľudí môžeme plynulo chodiť a v určitom bode, ak sme to správne urobili, precítime rozdielnosť tých dvoch svetov z pohľadu energetickej vibrácie. Táto brána takisto slúži na to, aby cez ňu nepreniklo do nášho umelo vytvoreného paralelného sveta žiadna nepovolaná sila. Možno sa zamyslíte, ako môže nepreniknúť, keď vo voľnom priestore vytvorím umelo niečo. Priblížil by som to možno takto: je voda v nádobe, v akváriu. Má svoju hustotu i konzistenciu a predsa sa do nej viete ponoriť. Viete tam vniknúť. Pokiaľ to prirovnám k menšiemu bazénu, môžete si v tom aj zaplávať. Môžete však existovať ako súčasť života pod vodou, keď tam budú žiť ryby? Bez dýchacieho prístroja nie. A ten dýchací prístroj nemáte, lebo neviete svoje odlúčené Ja, ktoré má preniknúť do tohto priestoru, vybaviť energeticky tak, aby narušilo priebeh dlhodobo mojej práce. Takže jediná cesta, ako sa dostať dnu, by bola tou bránou. Cez túto bránu sa však nedostanete z jednoduchého dôvodu – energetická ochrana, ktorú vyžarujú jednotliví prítomní otroci. Týmto spôsobom zabránite tomu, aby ste boli rušení zvonka. Musíte sa ešte postarať, aby ste neboli rušení zvnútra. A preto je dobré a dôležité, aby to celé bolo natrénované, medzi ľuďmi odskúšané a aby sa vzájomne nevylučovali, a keď áno tak aby vedeli prepnúť a odosobniť sa.
_______________________________________________
1 – Pojem otrok – pri tejto práci s paralelnými svetmi – treba chápať ako jedinca, ktorý vie pracovať so svojím vnútrom, a to v tej úrovni, že dokáže ku silám a potrebám mágie pristúpiť tak, že vyžaruje zo seba emóciu typu „nie som nič a neznamenám nič“. Nemá v sebe silu a nevyžaruje zo seba silu mága, ale doslova obyčajného otroka, ktorého hodnota života začína a končí pri ničom. Toto je v mágii veľmi dôležité, pretože aj tí najsilnejší mágovia sa musia vedieť dostať do pozície otroka, pretože je to aj určitá forma ochrany. Bytosti paralel neútočia na takýchto jedincov, ktorí vyžarujú túto vnútornú silu otroka, pretože ich považujú za niečo, s čím sa dá pracovať a spolupracovať. Ba práve naopak, bytosti paralel útočia na tých, ktorí sa prejavujú nejakou formou sily a chcú dať najavo svoju nadradenosť.
2 – Asistent je niekto, kto môže vyžarovať vnútri vo vyhradenom priestore určitú silu, a to v závislosti od toho, akú úlohu dostane a čo má vyžarovať. To môže byť od úplnej neutrality až po absolútny prejav jeho vnútornej sily. To všetko závisí od toho, čo potrebuje hlavný mág, ktorý pracuje, aby asistent vyžaroval.

Tento príspevok bol odoslaný v streda, jún 21st, 2023 o 16:45 a je zaradený pod Za závojom smrti. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

Jeden komentár

Vhiolynta
 1 

Ďakujem za vysvetlenie vecí v tomto príspevku. Veľmi mi to pomohlo v pochopení.

jún 21st, 2023 at 17:53

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek