11
apr

Ako správne vytvoriť kliatbu a mantru

   Autor: Asarat   v Kniha | Zobrazené: 593x

Vážený čitateľ, toto je len ukážka z pripravovanej práce. (Skriptá na výučbu v spoločenstve Selekcia.)

Povedzme si najprv, čo znamená vo všeobecnom chápaní pojem kliatba – prekliatie, zlorečenie, skrátka želanie zla, nešťastia, choroby, alebo opaku vo forme želania úspechu a podobne. S podobnými praktikami sa stretávame u všetkých starovekých národov, prakticky už od doby kamennej. Ide o vyslovené, napísané alebo kreslené slovo, o ktorom sa verí, že prinesie nešťastie tomu, proti komu bolo namierené. Prekliatie je teda uvrhnutie kliatby s úmyslom uškodiť druhému. Avšak netreba zabúdať ani na to, že kliatba sa dá použiť rovnako negatívne, ako aj pozitívne. Môžeme ňou privodiť napríklad aj úspech. Kliatba sa dá zamerať aj inak, než sa v bežnom ponímaní zaužívalo. Všetko závisí od toho, ako ju vytvoríme a aký program do nej vložíme.

Kliatba sa skladá zo slov, z ktorých tvoríme text. Z textu sa stane zákon a ak tento zákon ovládneme našou silou, stáva sa z neho kliatba. Preto nemôžeme podceňovať ani nevyslovené slová a myšlienky. Nie je totiž slovo ako slovo. Slovo vypovedané cez dušu má silu. Slovom môžeme človeka povzbudiť, ako ho aj zraziť k zemi. Slová nás zasahujú na emocionálnej úrovni a emócia vyvolaná slovom môže aj zabíjať. Pri tvorbe kliatby musíme slová používať veľmi obozretne, aby sa nestalo, že nás naše vlastné slovo, naše vlastné prianie, bude prenasledovať. Ak sa niektoré naše priania naplnia, môžeme to aj trpko oľutovať.

Môže sa stať, že slovo síce nebolo vyslovené, ale jeho zámer sa aj tak naplnil. Aj nevyslovené slovo je istou formou slovo, lebo je vôľou nevysloveného slova, aj keď neprešlo na verbálnu úroveň a ostalo v rovine mentálnej. To, že sme ho na verbálnu úroveň nepreniesli, ešte neznamená, že nebude mať svoj vplyv. V skutočnosti s verbálnou úrovňou pracujeme buď za okolností, kedy zámerne nechceme využívať mentálnu úroveň, alebo do doby, kým plne nezvládame proces tvorby kliatby, svoje vlastné zámery a silu. Ak prejdeme na mentálnu úroveň práce, na svoje myšlienky a ich silu si musíme dávať ešte väčší pozor.
A to pretože sila myšlienky sa stane programom aj keď to nechceš. Ak sa teda naučíš robiť kombinovane, tak budeš vedieť jasnejšie cieliť svoje myšlienky. A to bude súčasne niečo aj ako poistka. Prečo? Pretože ak nad niečím začneš uvažovať, že toto chceš takto, či inak a nemáš svoju mentálnu úroveň pod kontrolu začneš tvoriť krížom krážom neželané programy. Treba si uvedomiť, že mentálna – čisto mentálna práca je zradná. Prečo všetko som už vyššie opísal.

Kliatbu vytvárame zo slov. Slová spájame do viet, ktoré majú svoju výpovednú silu a potrebný emočný náboj. Tento emočný náboj je ešte nutné posilniť aj naším vnútrom a schopnosťami, ako aj vlastnou energiou a silou. Pri tvorbe kliatby musíme mať vždy na zreteli cieľ a taktiež to, kto kliatbu vyslovuje, kto evokuje silu spojenú s textom kliatby. Do textu kliatby musíme zahrnúť aj seba osobne, ako aj fakt, že nás sa text kliatby dotýka, ale je nám podriadený a slúži ako prejav našej vôle.

Ak nedokážeme alebo nemôžeme vytvárať kliatbu silou svojej vlastnej podstaty, musíme pristúpiť k nepriamej evokácii sily. Tu nám pomôže jednak prepojenie na silu, ktorou sme boli zasvätení, ako aj fakt, že sila daného slova (mena), ktoré použijeme na evokáciu sily, je vekmi prepojená so svetmi paralely. Text kliatby teda vytvárame ako kombináciu našej vôle, sily slova a programu – zámeru, ktorý sa má preniesť do reality.
Ako teda evokujeme „externú“ silu pomocou kliatby? Ak ovládame základnú prácu s paralelnými svetmi, vieme svoje Ja rozdeliť na časť fyzickú a časť duševnú. V tomto stave sa snažíme precítiť, ako poznáme a ako si predstavujeme evokovanú bytosť a jej silu a pokúsime sa napojiť na Jadro jej sily, nie však na bytosť ako takú. Asi nevieš čo myslím pod slovom „Jadro sily“. V paralele sa bytosti a ich sila dajú akoby „vidieť“ chápať oddelene. Bytosť je „umiestnená“ inde ako jej „Jadro sily“. Je to oddelené a tým sa bytosť chráni. Ak toto vieš, tak vieš kde je Jadro sily a na to sa napojíš. Je to tam dané bytosťou akoby pre tieto potreby. Cez toto Jadro prijíma i dáva. A pritom to neberie ako výzvu na neželanú návštevu ani od teba a ani smerom k tebe nepríde neželaná návšteva.
Za týmto účelom však musí byť text kliatby zložený špecificky, keďže poznáme viacero typov kliatby na rôzne účely použitia.

Pri kliatbach je dôležité vedieť tiež pracovať so silou a bez sily. So silou mám na mysli vnútorne prebudenú silu (niektorí kolegovia ju začali úsmevne nazývať „dráčik“) , ktorá sa pri prebudení stáva veľmi dôležitým momentom na lepšie zvládnutie toho, čo chceme dosiahnuť.
Bez uvedenej sily – lebo nie stále sa tá sila prebudí, alebo sa dá prebudiť – treba vedieť pracovať aspoň v správnom duševnom naladení a s istou dávkou sebadôvery. Nie namyslenosti, že „čože, veď ja to dám len tak, ako nič“. Ide tu o dávku sebadôvery na profesionálnej úrovni. A to je dôležité najmä vo vyššom veku, keď sa sily v tele prejavujú kvôli fyziologickým a biologickým procesom už inak, ako u mladého človeka.
V prípade, že nemáš túto silu a pracuješ na báze mŕtvej energie Ti dokáže práve pomôcť správne zloženie kliatby a magického písma. Do poručujem v taký čas kým všetko správne pochopíš pracovať s textami ktoré niekto iný už „oživil“. Časom ak sa naučíš a pochopíš kliatby a paralelné svety Ti bude jedno, čo silu v sebe máš vieš oživiť alebo pracuješ bez tej sily, len so svojím vnútrom a textami.

Mladý človek v sebe vnútornú silu ľahko nabudí a to či už cez sexuálnu energiu, alebo proste vitalitou a silou svojho fyzického tela. Starší človek sa zase bude viac spoliehať na svoje desiatky rokov skúseností a poznania svojej duše i emočného tela. Kto je vo výhode? Jednoznačne ten, kto bude jednu alebo druhú formu práce proste správne ovládať. Človek môže mať silu, ale ak nevie, čo s ňou, veľmi si nepomôže. A môže mať desiatky rokov skúseností, ak sa stále nenaučil poznať svoju dušu a svoje emočné telo.

Ľudské roky bežia a v každom veku a forme bytia sa je stále čo učiť. Stále je čo zlepšovať a prehrá len ten, kto si bude o sebe myslieť, že sa už nemá kam posúvať. Viem, že všetci občas po desiatkach rokov sem-tam niečo odmávneme rukou, že my toto už nepotrebujeme. Avšak potrebujeme poznať a spoznávať seba v každom jednom dni, do ktorého sa ešte prebudíme.
Aj vtedy, ak sa už nové veci nebudeme učiť, aj tak sa musíme učiť v každom dni spoznávať premeny nášho fyzického tela, aby sme vedeli v každom dni pracovať s textami kliatby a vedeli vytvárať magické písmo.

Tags: , ,

Tento príspevok bol odoslaný v štvrtok, apríl 11th, 2019 o 14:45 a je zaradený pod Kniha. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

6 komentárov

Anubis
 1 

Kolegovia, tu je na malom priestore strašne veľa informácii, pozorne prečítajte vetu po vete.

apríl 12th, 2019 at 20:52
Hermes
 2 

Toto je veľmi zaujímavé téma. Sila slova je naozaj veľmi veľká. Niekedy už len samotné vyslovenie slova dokáže vyvolať emócie, ktoré niekedy v druhom ostatnú ako bolestivá jazva až do konca života, alebo naopak vie pohladiť dušu. A pritom nemusí ísť ani o cielene tvorené kliatby. Viem si predstaviť, akú silu môže mať potom slovo cielene programované. Toto je téma, pri ktorej by som určite rád uvítal pokračovanie, verím, že sa ho raz aj dočkám. Poviem neskromne, vyskúšal by som si to rád aj v praxi. 🙂 Veľmi dobrý článok, ktorý sa naozaj oplatí prečítať aj viac ráz s odstupom času.

apríl 15th, 2019 at 18:21
Vhiolynta
 3 

Po prečítaní týchto riadkov som zistila, že čítam časť tej najúžasnejšej učebnice mágie.
Skutočne slovom, vetou môžeme šľahnúť po človeku ako bičom. Alebo ho povzbudiť, posilniť.
Článok som si prečítala viackrát, stále je v ňom niečo nové, číta sa jedným dychom.
Je to téma, ktorá zaujme nie len učňov mágie, ale všetkých, ktorí majú k mágii len trošku blízko.
Ďakujem, že si môžem tieto riadky prečítať, že to budem môcť raz v praxi vyskúšať.

apríl 20th, 2019 at 18:56
Asarat
 4 

Kolegovia, ďakujem za vaše komentáre. Samozrejme ak sa mi podarí uvedenú prácu dopísať (pretože toto je už druhá verzia, prvá už je k dispozícii), tak vám ju v čase správnom sprístupním.
Verím, že dovtedy kým ten čas nastane bude to napísané v rozsahu takom, aby som bol s tým spokojný aj ja. A aby som vedel, že to bude také, aby ste sa z toho niečo vedeli naučiť.
Ono keby som nemal niekoľko vecí naraz rozpísaných, tak by to už bolo. Pracujem však na viacerých témach – podľa toho čo mi ide práve ľahšie, tak to píšem. Mám plán však túto prácu predstaviť budúci rok v Máji na výročnom stretnutí.

apríl 24th, 2019 at 10:38
ascher
 5 

Ahoj
Otazka mimi temu. A co praca Seth?

apríl 30th, 2019 at 17:34
Asarat
 6 

Seth….je rozpísaný, ale je toho málo. A neviem, či to málo by niekomu niečo dalo.

apríl 30th, 2019 at 18:15

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek