25
feb

Rozhovor s Ašaratom, časť III.

   Autor: Asarat   v Rozhovor | Zobrazené: 80x

 

Ako sa ubrániť tomu, aby sme sa nestali obeťami mága?
Nuž, obvykle stačí ponuku odmietnuť. Mágovia väčšinou nemajú záujem o tých, čo odmietnu, ale ak si niekto myslí, že môže cúvnuť po tom, čo už raz súhlasil, tak sa veľmi mýli. Môže žiť ďalej v sebaklame, že spretrhal všetky putá, ale potom aj tak raz precitne niekde inde, ako si myslel vo svojom sebaklame. Ďalej je to aj v tej rovine, že ak sa na človeka prisaje cudzia sila, dá sa proti nej brániť cestou iného mága alebo amuletov a podobne, ale toto závisí od doby, kedy sa začne s tým bojovať. Je to ako rakovina, ak sa zasiahne včas, je to v pohode a ak neskoro, je to o šťastí, či sa podarí človeku pomôcť.

Pochopil som to tak, že ľudia dostanú ponuku stať sa súčasťou sveta a prijmú ju. Je to tak?
Áno, je to presne tak a oni sa dobrovoľne rozhodnú vzdať sa seba samých a stať sa súčasťou sveta mága a byť vlastne jeho majetkom. Človek sa vzdá svojho ja, tela, duše – proste všetkého. Mnohokrát to urobia, lebo cítia, že tam patria. Niektorí hľadajú únik z niečoho, alebo pred niečím, hľadajú istotu a ochranu. Lebo takýto mág si svojich ľudí stráži, aj keď na nich nespočíva stále jeho bedlivé oko a nechá ich životy plynúť akoby podľa pôvodného osudu. Zasiahne však, ak by niekto ohrozoval jeho chránenca. Cena je ale taká, aká je. Ak sa človek stane súčasťou sekty, ktorá je silne nábožensky založená, je to ešte horšie, lebo tam sa musí aj v živote plne podriadiť a aj hlásať to, čo od neho požadujú.

Čo z toho ešte dotyční majú? Smerujú niekam, učia sa?
Vlastne za istých okolností áno. Pretože mág týmto nesleduje obvykle len to, aby mal rozrastené stádo dušičiek, ale aby sa títo jedinci aj vyvíjali. Obvykle ich však necháva tak, ako sa rozhodnú. Ak chcú, učia sa a idú ďalej a ak nie, tak len sú. Riadia sa nejakými zákonmi a žijú si svoj civilný život, akoby sa navonok nič nedialo. Za kulisami sa ale stále niečo deje a skôr alebo neskôr môžu začať fungovať. Sú mnohokrát ako spiaci agenti, lebo mág ich môže použiť hocikedy aj po rokoch zdanlivého pokoja a nič nerobenia. Je to tak, že človek si žije akoby nič a so svojím majstrom sa nekontaktuje celé roky. Potom príde jeden telefonát a ručím za to, že toho človeka nič nezastaví, aby prišiel tam, kam ho zavolajú. Je to možno drobnosť a potom sa roky nič neudeje, ale sila puta je aj tu jasná. A pri tom všetko je ako predtým, len ten človek na pár hodín bol niekým iným, ako ho poznáme. No a potom sa vráti domov a život ide ďalej a nikto nič nemusel spozorovať. A to smerovanie je teda, ako som naznačil, aj vecou požiadaviek človeka, ktorý vstúpil do tohto prapodivného sveta vo svete.

Teraz sa opýtam z iného konca. Kto má na to stať sa mágom alebo súčasťou tohto sveta vo svete?
Nuž predpoklady asi máme všetci. Je to spôsobené aj takzvanou genetickou pamäťou, ktorá je prenášaná z jedinca na jedinca a ak sa spojí s pôvodnou inkarnáciou, tak sa potom táto pamäť aktivuje a človek vie mnoho z toho, čo prežil on sám, ale aj z toho, čo prežili jeho predkovia. Toto je dosť zvláštne, lebo vďaka fenoménu genetickej pamäte si môžeme mýliť to, čo je náš minulý život a čo život našich biologických predkov. Pretože sami sebe sme duševnými predkami, ale biologickými nie (z pohľadu duševného). Nuž a tu v tomto sa skrýva odpoveď, nakoľko máme na to predpoklady. Ak vychádzame z toho, že sme z troch geneticky a biologicky spríbuznených druhov, tak asi skoro všetci, alebo všetci. Je tu však aspekt, ktorý málokto vie a vedci takéto niečo absolútne odmietajú – človek je výtvor iných bytostí ako potreba prežitia druhov. Potom, ak berieme tento aspekt, tak dôjdeme ku tomu, že nie všetci majú priamu dispozíciu na to stať sa mágom. Ale aj v starom svete bolo veľa rôznych úrovni – my evidujeme 9-11 úrovní. A podľa toho sa potom delia tí, ktorí vstúpia do toho sveta, kam a ako kráčajú, alebo aké je ich poslanie.

 

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v pondelok, február 25th, 2019 o 8:57 a je zaradený pod Rozhovor. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek