13
máj

Kniha: Ašarat – „Trevor“

   Autor: Asarat   v Kniha | Zobrazené: 61x

 

Limitovaná edícia

Cena: 10,00 EUR  + poštovné

Vydavateľ a distribútor: Aragona s.r.o.

Kniha sa nepredáva cestou kníhkupectiev.
Je distribuovaná len cestou tejto priamej objednávky.

Počet strán: 377

>> Objednať knihu < <

 

 

 

 

 

Tags: , , , , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v streda, máj 13th, 2020 o 13:08 a je zaradený pod Kniha. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

4 komentárov

Lumina
 1 

Veľmi sa teším, že Trevorov príbeh už máme vo fyzickej podobe. A v mojej knižnici určite nesmie chýbať. Príbeh zaujme myseľ a fantáziu, prebudí emócie a srdce, a jeho odkazy sa dokážu dotknúť duše…

máj 22nd, 2020 at 10:48
Vhiolynta
 2 

Gratulujem autorovi a všetkým, ktorí sa podieľali na tom, že si tento pútavý príbeh budeme môcť prečítať v podobe knihy. Celý dej príbehu je pútavý a napínavý, poučný a plný mágie…

máj 22nd, 2020 at 10:50
Jarod
 3 

Takto ma zaujala naposledy kniha Pokojamilovného bojovníka. Dej ma úplne pohltil a ťahal čítať, aby som zistil, čo bude ďalej. Čítal som pomalšie, aby mi nič neušlo a, čo ak sa mi podarí vyčítať niečo medzi riadkami. Čo ma prekvapilo, že tu boli uvedené autentické mantry aspoň podľa mojich chabých vedomostí. Opisované niektoré techniky atď. Možno by kniha mohla byť aj nejakým sprievodcom a prvou akousi učebnicou pre niekoho kto sa začína zaujímať o tajomstvá mágie.
Podoba niektorých postáv so skutočnosťou je čisto náhodná. 😀 (Laurence, Tamia, Jeremy, Káali, aby som len niektorých menoval)
Trevor. No toto je pre mňa niekto veľmi zaujímavý. Počas čítania som sa nejako nebadane s ním stotožnil. Našiel som v ňom podobné črty alebo, ako by som to napísal, boje, ktoré zvádza sám so sebou akoby boli opísané moje boje s vlastným ja s mojimi emóciami. Tak isto neverím v seba v mnohých oblastiach. Tak už len veriť v to, že nakoniec sa aj mne podarí tak zvládnuť emócie, hlavne tú, čo sa týka lásky a strachu zo straty lásky (veď ma poznáš). Ale tu je to krásne opísané, že sa to dá. (Priznávam od radosti padlo aj pár sĺz.)
A myšlienka, ktorá sprevádzala od strany 123 (aj to číslo je zaujímavé, náhoda?)
„Pamätaj si, ak raz nebudeš vedieť ako ďalej, tak sa vráť tam, kde si bol naposledy, tam je ukryté riešenie. Ak toto pochopíš, pomôže ti to vrátiť sa tam, kde si to pokazil.“
Táto myšlienka mi vŕta odvtedy hlavou a stále ma núti zamýšľať sa nad ňou. Už len vedieť, kde sa mám vrátiť, kde som to pokazil. Raz to možno zistím.

jún 1st, 2020 at 9:01
Nightsun
 4 

A tak, jedno s druhým. Prišlo niečo, a to bol tento náš príbeh?
Mal som tú česť, byť jedným z tých, ktorí si smeli prečítať Trevora ešte v neúplnej forme, keď z neho boli články písané na našich blogoch. So zvedavosťou som sa vracal skoro každý týždeň na stránku a čakal pokračovanie. Niektoré, boli pútavejšie iné zas chceli trpezlivosť na to prelúskať sa nimi, až sme sa dostali na záver.
Vtedy priznám sa som ešte nevedel doceniť význam cesty stať sa skutočným majstrom.

Po tom ako som do daru dostal, jeden z prvých knižných výtlačkov Trevora. Od málo známeho autora menom Ašarat, ktorého predošlé texty boli skôr náučné. (Za čo ešte raz ďakujem)
Ten sa tentoraz pustil do epického diela. Aké boli a sú stále moje dojmi po prečítaní knihy Trevor?
Od prvého momentu, ako som si sadol na sedačku autobusu a ucítil, chuť k čítaniu akú som neucítil už veľmi dlho. Vzal som do ruky knihu a ponoril sa do slov.
Pričom som v nasledujúcich dňoch celú knihu priam zhltol.
Neopúšťa ma pocit, akoby tesne pod povrchom tak tesne na dosah vnímania, a zároveň tak ďaleko bolo v riadkoch Trevora, napísané oveľa viac.

Trevor je v našom príbehu, mladým Majstrom, učňom tajného učenia, tajného spoločenstva.
Vydal sa na cestu, ktorá mala mu napomôcť pokročiť na jeho ceste, na Ohnivú horu.
Nemohol ani omylom tušiť, na akú skutočnú cestu sa vydal a kým sa sám Trevor mal stať aby mohol dokončiť svoju púť.

Všetci poznáme, slová ako trpezlivosť, počúvanie, strach a umieranie.
Ich dôležitosť mne samému, dala nový rozmer práve pri čítaní Trevorovho príbehu.
Aká dôležitá môže byť Trpezlivosť pri učení, aj keď tisíc krát vám dookola niekto opakuje
to isté? Čo len dokáže správne vypočutie si obyčajných slov?
Aký obrovský význam môže mať ak dokážete správne pochopiť význam strachu vo vašom živote?
A je len jediný spôsob ako sa dá umrieť?
Môžete vlastne pochopiť, niečo ak to nezažijete? Dá vám, niečo z toho vlastne význam ak…
Ste niečo neprežili? Neprecítili? Kde vlastne je tá hĺbka? Ktorú, hľadáte?

Pozrite sa na svet bez očí, a verím že pochopíte aspoň tak málo zo skutočnej podstaty Trevora ako ja sám. Želám vám príjemné čítanie. 🙂

jún 15th, 2020 at 17:35

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek