23
máj

Než začneš tvoriť kliatbu

   Autor: Asarat   v Kliatby, Kliatby a magické písmo | Zobrazené: 7x

Skôr, ako pristúpiš k priamej tvorbe kliatby, treba pochopiť, ako ju tvoriť a ako ju zložiť a oživiť. Pre tento účel som na výučbu vytvoril niekoľko úvodných textov. Beriem to tak, že už vieš a chápeš pojem SLOVO. Teraz teda treba zložiť úvodné vety, ale ako?

Ak chápeš kapitolu Slovo, tak vieš, že vety nemusia tomu, kto ich bude náhodne počuť, dávať zmysel. Pre Teba sú však vety ako šifra, ktorej rozumieš a vieš s nimi „silou“ pracovať a oživiť program.
Začni tak, že si vytvoríš len krátke odseky a tie skús oživiť. Budú to vlastne akoby mantry skladajúce sa z niekoľkých viet. Mantra, ako iste vieš, sa skladá z niekoľkých jednoduchých slov, ktoré samé o sebe nemajú význam a ak aj majú v nejakom jazyku význam, tak len ten, kto mantru ovláda a vie, ako a na čo ju má použiť, ju vie reálne aj použiť.
Než však začneš tvoriť kliatbu, pripomeň si základnú poučku, ktorá je v úvode, ale dám ju aj sem. Aspoň nemusíš listovať dozadu.

„Pri tvorbe kliatby nie je dôležité len to, čo ja cítim, že je dobré tam dať.
Dôležité je správne chápať sily bytosti a slová, ktorými ich pozývam do svojho sveta.
Treba vedieť chápať aj ovládať a poznať program, ktorý som cez tie slová vypustil do svetov.
Veľmi dôležité je aj vedieť v tých vyslovovaných i napísaných slovách správne ukryť silu a kľúč.
A nakoniec treba poznať sily, ktoré sa stretnú so silami v mojej realite,
ako aj očakávaný výsledok stretu týchto síl!“

Zamysli sa nad vetami tejto poučky, či ich správne chápeš. Ja Ti samozrejme pomôžem ich správne pochopiť. Ale než si prečítaš odpovede, skús si sám dať odpovede a až potom sa presvedč, či sa zhodujeme.

Prvé vety: Pri tvorbe kliatby nie je dôležité len to, čo ja cítim, že je dobré tam dať.
Dôležité je správne chápať sily bytosti a slová, ktorými ich pozývam do svojho sveta.

Poznáš bytosti Tieňov, Temna, Ticha – tri základné typy bytostí v našej práci. A čo o nich vieš? Myslím, že Tiene nemusím vysvetľovať. Ticho – absolútne ticho, keď budeš počuť hýbať sa aj vzduch, ktorý bude stáť. A spoznaj tie bytosti v ňom. Spoznať tieto bytosti znamená isté umenie a to sa nezrodí len tak samo od seba. Chce to veľa trpezlivosti a veľa „hľadania“.
A bytosti Temna? Temno vraj nejestvuje – je to len absencia svetla – vraj… Zaži temno a ticho na niekoľko hodín a nechaj, aby prišli tiene a s nimi aj bytosti spojené s menovanými svetmi.
Pochopíš tak to, čo a koho pozývaš do svojho sveta. A ako ich nájsť? Proste choď niekam von, kde musíš potlačiť strach a zotrvaj tam v temnote a tichu. Zotrvaj tam niekoľko hodín a nechaj svoje vnútro spať a mozog nechaj vnímať. Nebude to sen, nebude to vidina – bude to odpoveď.

Treba vedieť chápať aj ovládať a poznať program, ktorý som cez tie slová vypustil do svetov.

Neviem, či je treba túto veto obzvlášť rozpisovať. Program, ak chceš s ním pracovať, predsa musíš vedieť zložiť do súvislej myšlienky a následne ho aj chápať svoju vôľu. Pripomeniem Ti tiež, že sila aj nevyslovenej vôle, ako vieš, sa môže „zhmotniť“ na ucelený a funkčný program, ak je v ňom silná emócia.

Veľmi dôležité je aj vedieť v tých vyslovovaných i napísaných slovách správne ukryť silu a kľúč.

Už vieš aj to, že ovládať emócie neznamená ich nemať a ak niečo vypúšťaš do svetov, musí v tom byť kombinácia sily a správnej dávky emócie. Kľúč je každý z nás a pointa kľúča je ukrytá v tebe. Preto ak niekto bude po tebe len opakovať a nebude vedieť, ako je v tebe nastavený kľúč, tak nič nedosiahne, kým ten kľúč nepochopí, alebo kým si nevytvorí vlastný kľúč.

A nakoniec treba poznať sily, ktoré sa stretnú so silami v mojej realite, ako aj očakávaný výsledok stretu týchto síl!“

V ďalších kapitolách toto budem opisovať podrobnejšie – aspoň v to môžeš dúfať. Avšak Ty si sila a autorita a musíš tak vystupovať a súčasne sa skloniť i neskloniť pred inou autoritou.

Tento príspevok bol odoslaný v štvrtok, máj 23rd, 2024 o 14:06 a je zaradený pod Kliatby, Kliatby a magické písmo. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek