Práca s energiou

Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Práca s energiou

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň

Chcela by som sa opýtať na prácu s energiou, v poslednej dobe ma laka táto myslienka ale presne práca s ohnivou energiou nakoľko mi je oheň ako živel najbližší. Otazka teda znie je to bezpečne alebo by som sa radsej do toho nemala pustat. Trochu som s nou uz zacala pracovat to sa priznam ale zaujimalo by ma kam mozem zajst a do akej mieri s nou pracovat
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Práca s energiou

Príspevok od používateľa Ašarat »

Dobrý deň Lianna,
práca s energiami apriori nie je nebezpečná. Ja osobne si myslím, že s energiami je to ako s chodením. Najprv keď sa učíme chodiť padáme a potom začneme chodiť a časom aj behať. Chce to čas tréning a trpezlivosť. Človek časom sám zistí kde má svoje hranice.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Práca s energiou

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý večer Ašarat,

ak by som chcela ist uplne od zakladu ako pochopit energiu a pracovat s nou ako je najlepsie zacat? Kedze nemam ziadne zaklady.... zatial sa snazim pracovat na ochranne teda nejaký ten ochranný štít a co sa tyka vnimania energií v poslednej dobe citim palcive/ hrejive energie.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Práca s energiou

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna napísal: Po Júl 12, 2021 7:54 pm Dobrý večer Ašarat,

ak by som chcela ist uplne od zakladu ako pochopit energiu a pracovat s nou ako je najlepsie zacat? Kedze nemam ziadne zaklady.... zatial sa snazim pracovat na ochranne teda nejaký ten ochranný štít a co sa tyka vnimania energií v poslednej dobe citim palcive/ hrejive energie.
Najlepšie je asi získať niekde kurz Reiki. Tam Vás naučia super základy práce s energiami a aj Vám tým a aj Vášmu okoliu pomôžu.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Práca s energiou

Príspevok od používateľa Lianna »

Ďakujem
Vhiolynta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št Dec 17, 2020 7:59 am

Re: Práca s energiou

Príspevok od používateľa Vhiolynta »

Kurz Reiki môžete Lianna získať aj v našom Spoločenstve. Stačí sa prihlásiť do Spoločenstva Selekcia.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Práca s energiou

Príspevok od používateľa Lianna »

Dakujem ..... hned ako to bude mozne poslem prihlasku.

Vhiolynta napísal: Št Júl 15, 2021 2:11 pm Kurz Reiki môžete Lianna získať aj v našom Spoločenstve. Stačí sa prihlásiť do Spoločenstva Selekcia.
Vhiolynta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št Dec 17, 2020 7:59 am

Re: Práca s energiou

Príspevok od používateľa Vhiolynta »

Ahoj Lianna
Tvoja odpoveď ma potešila, teším sa na Teba ako kolegyňu, ktorá má skúsenosti a vie o čom energie sú.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Práca s energiou

Príspevok od používateľa Lianna »

Dakujem tiez sa tesim na buducu spolupracu ale velmi sa nechcem dopredu tesim lebo pri mojom stasti :D to dopadne uplne zle

Vhiolynta napísal: Št Aug 19, 2021 12:37 pm Ahoj Lianna
Tvoja odpoveď ma potešila, teším sa na Teba ako kolegyňu, ktorá má skúsenosti a vie o čom energie sú.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Práca s energiou

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna, práve naopak tešte sa. lebo to čo vyžarujete, to priťahujete. Ak sa budete tešiť na stretnutie snami, možno to tým práve pritiahnete.
Napísať odpoveď