Duše

Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Ja netvrdím ze nemate pravdu dufam ze ste to nepochopili zle ak som to tak napisala mrzi ma to. Len som nevedela ci mozem napisat svoj pohlad ked ste pisali o tom ze by sa to robiť nemalo.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Dobrý deň Lianna, prečo by ste nemohla napísať svoju pravdu a názor. Toto fórum je určené, aby každý slobodne napísal svoje názory a i skúsenosti.
To neznamená, že sa vo všetkom zhodneme, ale tak je to myslím si správne. Diskusiou niekam vždy dospejeme. Takže budem rád, ak budete ďalej prispievať a písať.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Ďakujem, viem ze to u.mna vyzera asi dost chaoticky ale neviem to nejako ovplivnit. Momentalne si v poslednej dobe pripadam ako ziacka sediaca za stolom pred ktorou je obrovka stara kniha a na kazdej strane je nieco ine. A zakazdym je to naozaj nieco ine co sa mi zjavi ukaze alebo ma oslovi. Raz su to duse potom serafini, anjeli, bohyna stara kniha ktora ani neviem co vlastne je.... atd atd
Neviem ani na co sa mam konktretne sustredit ked skoro kazdy den vidim ci pocujem nieco ine. Takze sa naozaj citim ze len sedim a sledujem. Preco to tak je neviem tak sa ospravedlnujem ak tak posobim chaoticky a zakazdym sa pytam na niečo ine.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Ale to je úplne v pohode. Je vidieť, že máte bohatý duševný svet. Pokojne píšte aj chaoticky.
Možno niekoho osvieti a pridá sa ku nám v diskusii.
A aj ak nie tak aspoň si prečítajú naše názory a možno im to niečo do ich duševného sveta dá. :)
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Ja by som bola rada ak by som počula aj ine nazory nakolko mam vela otazok ale malo odpovedi :) viem ze to vsetko chce čas a viem ze časom mozno vsetko pochopim preco sa to deje tak ako sa to deje. A velmi mi pomaha ak sa viem o takychto veciach s niekym porozprávať.
Ja som rada ze dokazem tie bytosti vidiet pocut a obcas s nimi prehodit nejaku tu reč a velmi sa chcem o tom vsetkom dozvediet strasne vela :D ale oni mi nic navyše nepovedia a nechaju ma tak v napätí a u mna tak vznika kopec otazok.
Niekedy mam pocit ze mi to robia schvalne :D

Ašarat napísal: So Júl 10, 2021 1:04 pm Ale to je úplne v pohode. Je vidieť, že máte bohatý duševný svet. Pokojne píšte aj chaoticky.
Možno niekoho osvieti a pridá sa ku nám v diskusii.
A aj ak nie tak aspoň si prečítajú naše názory a možno im to niečo do ich duševného sveta dá. :)
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Som si vedoma ze nemozem dostat na vsetko odpovede aj keby som neviem ako velmi chcela. Dostanem len to co potrebujem vediet preto pracujem len s tym co mi daju .... bolo by to sice fajn vediet ale oni vedia ze moja zvedavost nema obcas hranic a preto to nechavaju na mne aby som si odpovede nasla sama a obcas ma len popostrcia a obcas mi to davaju v hadankach alebo cez znamenia.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Milá Lianna, žiaľ takto to býva, že dostaneme len náznaky a je našej duši ako sa stým vysporiada. Či pochopí celý rozsah alebo len kúsok alebo na to zabudne. Ja verím, že Vy budete vedieť komunikovať so svojou Dušou a tak nájdete ucelené pravdy aj v tých náznakoch ako Vám chodia.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Ďakujem Ašarat tiez dufam ze coskoro budem tomu viac rozumiet a ze coskoro pochopim veci ktore sa deju.... len ak by sa dalo rada by som si vypocula aj iných o takychto veciach a pocut aj ine pohľady na tieto veci. Doteraz som bola v tom ze ine situacie sa nedeju lebo som poznala iba moj uhol pohladu ale ked ste rozpravali ze vy mate ine skusenosti tak ma to zacalo viac zaujimat nedokazala som si dovtedy predstavit nieco ine ale teraz ma to skutocne zacina ťahať spoznat aj inych a pocut ich pravdu ako ste nedavno pisali.

Teda ak niekto napise
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Ja mám rád diskusiu otvára nám nové uhly pohľadu a dáva nový obzor do života. Snáď sa kolegovia do diskusie pridajú a rozšíria, tak náš obzor.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

To súhlasím je lepšie sa o tom rozpravat ako sa uzatvarat do seba a len v sebe to držať
Napísať odpoveď