Duše

Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Ja si myslím, že Patrik je korektný človek. Ja osobne mu verím a nemám prečo neveriť. Koľko o nás prezradil ...nuž on vie odkiaľ pokiaľ chce a môže :) .
Má v sebe zakódované, že chce pomáhať ľuďom a verím, že raz v tom bude veľmi dobrý. Už teraz robí veľké pokroky a naučil sa počúvať a načúvať druhým ľuďom. A to je základ na to , aby vedel pomáhať. Ak Vás sem nasmeroval asi vo Vás niečo zaujímavé vidí a videl v tom zmysel, aby ste sa sem na naše stránky dostala.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

V tomto sa bat nemusite ja vase sukromie respektujem a nepyatala som sa na vas. Jedine v com mi pomahal a odpovedal boli otazky ohladom mojich veci, vasej knihy a clankov na vasej stranke.

A ano suhlasim s vami ohladom Patrika ... ma v sebe uzasne upokojujucu energiu.

Co sa tyka mna neviem to posudit ako on. On to vie lepsie zhodnotit :) vzdy ked sa mi nieco prihodí alebo ked nieco vidim, citim ci pocujem je to prva a jedina osoba ktorej to viem povedat. Mozno by som tie veci vedela aj tu napisat ale to mozno casom ...
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna, pokojne sa Patrika pýtajte. My sme síce oficiálne tajné spoločenstvo, ale nie až tak strašne. Nerobíme caviky okolo toho. Veď, keby sme robili nemáme internetové stránky, neboli by vydané knihy a neukazovali by sme sa svetu. To čo chránime zatiaľ sú naše vedomosti ktoré sa snažíme našim kolegom a žiakom dať k dispozícii. Pretože mŕtve učenie neslúži nikomu a k ničomu. Mnoho tajomstiev by zomrelo spolu s tými, čo ich poznali, keby sme sa o ne nedelili. A tak aj keď mi to občas vyčítajú som otvorený tomu, aby sme boli čo najviac otvorený a pritom udržiavali stáročné zvyky našich predkov, ktorí ich dochovali ako tak pre nás. Žiaľ my sami vieme, čo spraví prílišné zbytočné utajovanie. A preto sme tu a preto sme sa otvorili svetu, aby sa tajomstvá nestratili a mohli sa šíriť ďalej.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Ďakujem Ašarat vážim si toho ale najpr to skusim k vam cez prihlasku a ked ss stane ze sa nezadari tak potom sa budem pýtať. Myslim ze to takto bude ferove.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Dobrý deň Lianna, tešíme sa na Vašu prihlášku. Šikovných ľudí nie je nikdy dosť. A verím, že ak sa rozhodnete a odošlete ju nájdeme spoločnú reč.
Nakoniec dvere k nám sú otvorené.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý večer Ašarat
tak dufam že sa to podari ... bola by som rada ak by som mohla spoznať viac takýchto ľudí.
Šakal
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Dec 01, 2020 5:54 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Šakal »

Lianna z Tvojich riadkov je cítiť túžbu po poznaní a zároveň aj strach z neznámeho. Bude zaujímavé ako sa s tým vysporiadaš, držím Ti palce.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň Ašarat,

dlho som zvažovala ci vam oponovat alebo nie ale poial neskusim nezistim. Pisali ste ze neverite na odprevadzanie dusi. Nepovedala by som ze ich vyslovene odprevadzam na druhu stranu az takto ale par krat sa mi stalo ze dusa chcela odist v mojej pritomnosti aj napriek tomu ze som ich nepoznala. A to ci vie alebo nevie dusa co ma robit je to mozno tak ale zatial co som mala slusenosti mi niky neprislo ze by vedeli ako sa tam dostat a ak vedeli nepotrebovali ma co by bol ten lepsi pripad. No ale ked to zhrniem dusa / emocne telo za mnou pride s prosbou tak vzdy pomozem v ramci mojich sil su vtedy stastnejsie
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Presne tak by som sa opisala :) túžba a strach idu u mna vedla seba ale o to je to u mna zaujimavejsie :)

Šakal napísal: Ne Júl 04, 2021 9:18 pm Lianna z Tvojich riadkov je cítiť túžbu po poznaní a zároveň aj strach z neznámeho. Bude zaujímavé ako sa s tým vysporiadaš, držím Ti palce.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna napísal: Ut Júl 06, 2021 10:17 am Dobrý deň Ašarat,

dlho som zvažovala ci vam oponovat alebo nie ale poial neskusim nezistim. Pisali ste ze neverite na odprevadzanie dusi. Nepovedala by som ze ich vyslovene odprevadzam na druhu stranu az takto ale par krat sa mi stalo ze dusa chcela odist v mojej pritomnosti aj napriek tomu ze som ich nepoznala. A to ci vie alebo nevie dusa co ma robit je to mozno tak ale zatial co som mala slusenosti mi niky neprislo ze by vedeli ako sa tam dostat a ak vedeli nepotrebovali ma co by bol ten lepsi pripad. No ale ked to zhrniem dusa / emocne telo za mnou pride s prosbou tak vzdy pomozem v ramci mojich sil su vtedy stastnejsie
Lianna na to poviem len, že každý má svoju pravdu a svoje presvedčenie. Ja Vám tu tú Vašu nebudem brať. Nakoniec veď na tom ani nezáleží, že kto má akú pravdu. Pravda sa mení uhlom pohľadu aj keď je len jedna pravda.
Napísať odpoveď