Duše

Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň,

Ďalšia tema na ktoru by som sa chcela opytat su duše zosnulých.
To co ma ohladom tejto temy trapi je preco uz nedokazem vidiet a počuť duše zosnulých. Vydávala som ich ako bežných ludi no od toho Decembra 2020 sa to vsetko akoby zrutilo a stratilo. Obcas ich energiu pri sebe citim ale uz to nieje to ako kedysi.... je to preto ze prechadzam zmenou alebo to ze som zmenila frekvenciu? Preco duse nahradili cierne tiene alebo neviem ako by som tie bytosti presne nazvala a neskor aj oni zmizli...preco? Bolo to nebodaj kvoli nejakej zmene ktora zrazu nastala?

Druha otazka ktora by ma zaujimala ako je mozne ze som sa ocitla na dvoch miestach kde odchádzajú a ziju duse.
Prve miesto bolo uplne pokojne, bol tam klud harmonia laska vladol tam mier vsetci sa usmievali a veľa dusi ma zdravilo vedeli koho som vnucka ale tiez ma prekvapilo ze ostatne duse nevedeli ze umrel niekto z rodiny. Ako je to mozne? Ja som si myslela ze ked dusa odide tak ostatne duse vedia ze niekto z rodiny umrel ale oni vôbec o tom nevedeli.

Druhe miesto bolo akoby opak toho prvého. Vyzeralo to akoby cierno biely stary film. Vsetko tam bolo pochmurne, smutne, depresne a vladla tam akoby prazdnota. Duse sa tam pohybovali zvlastne akoby nemali dusu. Na takom mieste skoncila moja teta.

To existuje takychto miest alebo svetov viac? Je mozne ze dusa moze ist na rozne miesta?
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Pozdravujem Ťa Lianna, ak by som som chcel podrobne reagovať na tvoje otázky musel by som skopírovať a dať sem 80% knihy Život po smrti.
Preto aj keď si nechcem tu teraz robiť reklamu ak sa zaujímaš o Duše si objednaj na mojej stránke knihu Život po smrti. Tá kniha je celá o Duši.
Nájdeš tam aj odpovede na tvoje otázky a v širšom meradle ako by som to tu ja teraz opísal.

Avšak aby som aspoň v skratke odpovedal.

1. Nevidela si Duše, ale emočné telá prípadne veľmi výnimočne si videla Ducha. (Duša je počas života človeka - Duchom sa stáva po smrti človeka.)
Opäť sa odvolám na knihu Život po smrti a tam sa dočítaš podrobne viac.

2. Je možné, že časťou vedomia si sa ocitla na danom mieste kde spočívajú Duše po smrti. (Vo svete paralely.) Prečo nevedeli, že niekto z rodiny umrel?
Pretože nie každá Duša po smrti ide do toho istého priestoru. Opäť sa odvolám na knihu Život po smrti a tam sa dočítaš podrobne viac.

3. Je viacero typov paralelných svetov kde sa Duša po smrti môže ocitnúť. - Opäť sa odvolám na knihu Život po smrti a tam sa dočítaš podrobne viac.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý večer Ašarat,

dakujem aj za takuto odpoveď hneď ako som si to precitala mi to davalo zmysel, knihu si určite kupim nakolko velmi zaujimavo pisete a paci sa mi aka energia z nej vyzaruje.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň Ašarat,

chcela som sa ešte opytat nakolko v poslednej dobe sa s tym stretavam casto. Duše/emocne tela mi v poslednej dobe ukazuju svoju smrt ale takym sposobom ze tu ich smrt alebo posledne minuty ich zivota prezivam akoby v ich tele a na konci stoji dusa/emocne telo predomnou pozeraju na mna a kazda z nich mi povie a takto som umrela.

Prečo mi to ukazuju? Chcu mi tym nieco ukazat alebo povedat? V danej chvili som si vedoma ze im neviem pomoct.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Dobrý deň Lianna,
s určitosťou sa nedá povedať prečo sa vám zjavujú tieto úkazy. Pomáhať im netreba všetko je nastavené tak, aby každá Duša vedela ako, akým spôsobom sa dostať domov. Neverím na kdejaké prevádzania Duší na "druhú stranu" pretože to nie je treba a Duša nie psík na vodítku, že ho niekam vediem.
Ak vidíte tieto momenty môže mnoho odpovedí prečo tomu tak je. Podľa mňa Vás Vaša vlastná Duša niekam smeruje a niečo Vám chce dať najavo.
Je na Vás, aby ste našla odpoveď, že čože to chce Vaša Duša vlastne povedať. Zrejme Vás niekam chce nasmerovať, aby ste sa venovali niečomu a takto sa snaží Vašu pozornosť ku tomu upútať.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Dakujem Ašarat pokusim sa teda pozistit a sledovat kam ma to chce nasmerovat .... len je toho vela ukazuju sa mi tieto veci, prihovara sa bohyna a posledne dni citim okolo seba rozne energie ktore rozne citim napr bud ma to pali, stekli alebo mam mravencenie.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Áno Lianna, prítomnosť energií sa môže prejaviť aj tak, ako opisujete. Je to záležitosť dosť individuálna, že ako ju kto vníma.
A tá bohyňa Mokoš sa Vám prihovára ako? Je to také podivné. Samozrejme nepochybujem, ale či to nie pod vplyvom seriálu Slovania, kde sa objavila.
Dovtedy bola táto bohyňa vcelku na Slovensku neznáma a nie je priamo z nášho územia. Aj keď názov Slovania tomu napovedá.
Ešte raz neberte to v zlom, ale kým niečo príjmem snažím sa to analyzovať a pochopiť aj zo širších aspektov pohľadov.
Ak chcete tak mi napíšte, ako sa ste s uvedenou entitou Mokoš spojila Vy.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý den Ašarat,
uprimne som ten serial nevidela nakoľko neboli na to dobre recenzie a nejako ma ten serial ani nelaka. Ale chapem Vas znie to divne ked som o nej pisala a este k tomu ten serial. Ako som.pisala ukazala sa mi prvy krat 11.5. V tedy som jej meno este nepoznala asi o 2 dni mi to meno sama ppvedala. Viem ze som s nou spojeni neviem to opisat ale ten vnutorny pocit. Vacsinou mi chodí do sna a tam mi opakuje vetu ver mi ver si. Ale ak to robi problem ze je to vec ktora sa tazko da verit nebudem to tu spominat aby tu neboli nazory zze som si to vymyslela. Naposledy mi vsak povedala ze nejaku chvilu nebude za mnou chodit nakolko som udajne uputala nieciu pozornost tak pre bezpečnosť sa mi teraz nezjavuje je tomu asi 5 dni co som ju naposledny videla.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Duše

Príspevok od používateľa Ašarat »

Dobrý deň Lianna,
ja nespochybňujem Vaše vízie a ani to nechcem robiť. Som len od prírody nastavený tak, že si proste veci overujem. Napriek tomu, že sa pohybujem v oblasti mágie, tak si veci overujem. Často nám však iné ako niečomu veriť nezostáva. Nie na všetko vieme empiricky dať dôkaz. Preto Vašu víziu beriem tak, ako ju opisujete a verím Vám. Budem rád ak o svojich zážitkoch a videniach budete písať ďalej. Možno sa niekto nájde kto má obdobnú skúsenosť a tiež sa ku nám pridá do diskusie.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Duše

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň Ašarat,

To je vporiadku a chápem uz ze si potrebujete veci overiť ci je to pravda alebo nie.
Ja som mala nieco podobne ked som zvazovala ci Patrikovi verit alebo nie ked o Vas ako spolocenstve rozpraval ( nepovedal nic vlastne len okrajovo co samozrejme respektujem ) ak to takto môžem prirovnat. Tiez som dlho zvazovala ci mu vobec prezradiť kto som a co mam no nakoniec ako ste napisali niekedy nam neostava ina možnosť ako verit a aspon jednej osobe sa otvorit alebo sa otvorit takto verejne a napisat tu veci ktore som dlhe roky skrývala pred svetom, ludmi a tiez chvilkami uvazovala ci to bolo dobre rozhodnutie. Snad ano.

Tak som to citila a vnimala na začiatku ked som nedôverovala teraz je to samozrejme uplne inak.
Napísať odpoveď