Astralne bytosti

Charon
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Jún 16, 2021 6:17 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Charon »

Zdravím Lianna

Je viacero spôsobov ako si vytvoriť ochranný amulet. Najlepšie je vybrať si podľa pocitu, materiál alebo daný predmet,
závisí predovšetkým na danom človeku a jeho pocite. Či to bude prsteň, prívesok, náramok alebo vrecúško.
Myslím, že dosť záleží aj na tom s akým zámerom daný predmet vyrábať budeš. Alebo čo od daného predmetu potrebuješ.

Začni si písať postup, krok po kroku. Presný zámer, a presný účel toho, čo potrebuješ od amuletu.
S tým, potom pri jeho programovaní, tvoja myseľ ťa neodvedie od toho čo si si zaumienila, keď to budeš
mať pred sebou na papieri.

Skúsil by som to, takým spôsobom, že chceš byť chránená od negatívnych vplyvov, energii a útokov. Ako aj
vysávaniu energie. Pôjde o pokus omyl, ale ak nebudeš svoj zámer mieriť proti bytostiam priateľským
nemalo by im vadiť, ak sa budeš chrániť pred tými ostatnými. Možno to zaberie pár pokusov, ale mohlo by to
fungovať.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Zdravim Charon,

Mozem to teda skusit s tym amuletom ale nefunguje to skor tak ze amulet si vyberá? Ked som kedysi pracovala s kamienkami tak si kamene vyberali mna a nie ja ich bolo to zdovodu ze s takym kamienkom sa mi lepsie pracovalo proste akoby sme boli prepojeny ... ale skusim teda aj tento sposob.

Popravde co sa tyka pisania takychto postupov alebo formuliek no na to som nikdy nebola. Skor pracujem podla pocitu kedy citim ze to mam spravit a vtedy slova ci vyzualizacia ide sama od seba je to ten pocit kedy clovek presne vie co ma robit bez toho aby sa na to pripravoval. Preto ja davam skor na pocit kedy to akoby vo mne cinkne ze teraz je ten spravny cas na toto a toto.

Ale teda aby sa nepovedalo skusim aj to pisanie aj ked to nieje.moja salka kavy a co sa tyka bytosti je naozaj tazke pre mna urcit aky maju zamer ked sa ich hemzi viac nedokazem rozoznat o co im ide hl ked ich nevidim alebo ked sa mi nepredstavia a rozpravaju naraz viaceri alebo sa prekrikuju alebo sepkaju alebo rozpravaju o veciach ktorým sama nerozumiem.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň,

Mala som dnes zvlastny zazitok. Akoby mi to niekto chcel ukazat co sa tam prave deje alebo co sa tam stalo. Neviem na akom mieste som bola ale boli tam rozne bytosti ktore zili v harmonii bol tam pokoj kľud aspon tak som to citila.

Ocitla som sa akoby som to popisala akoby v krajine nejakeho panstva. Rozne bytosti ale honosne miesto ci sídlo. Tak som sa kochala a vsetci samozrejme pozerali na mna😅 to bolo divne. Ja som ani vlastne nevedela co tam robim ale v tom som zbadala 2 bytosti ktore mi pomahali a jedna bytost mi povedala ze ked som odisla boli napadnuty. Pytam sa ako napadnuty a druha bytost vypukla vojna. Hovorim aka vojna? A preco ste tu len vy dvaja? Ze len oni stihli utiect v tom sa mi slzy pustili a isla som smerom odkial som prišla a spytali sa ma kam idem a ja ze ich idem zachranit a druha bytost ze to pôjdem velmi dlho ze je to velmi daleko a ja ze nevadi zachranim ich tak ako zachranili oni mna a v tom samozrejme ma niekto vratil spat domov......

Neviem ci taketo veci sem mozem pisat no ak su nevhodne tak ich sem davat nebudem. Len su to zážitky ktore zazivam, vidim ci citim.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Dobrý deň Lianna,
1.- Amulet aj keď to nie je Vaša šálka kávy skúste to. V mágii sa u nás študenti učia často veci ktoré im nie sú po srsti, ale nakoniec pochopia, že je to dôležité ovládať. Mág musí byť širokospektrálny, aby zvládal všetko to, čo ho postretne.

2.- Aké témy dáte je na Vás. Nikoho nechceme obmedzovať, ak sa to nevymkne slušnému správaniu na fóre. To však neznamená, že budeme vedieť na všetko reagovať.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň Ašarat

aj som si myslela ze sa ucite vsetko a pocitam ze sa clovek musi ucit aj nieco co mu je proti srsti preto aby pochopil vsetko a mohol to v praxi pouzit ci vyuzit znalosti a poznatky preto skusim vsetko co mi poradite.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Veľmi správne toto je dobrá cesta - cesta všetko si ohmatať a vyskúšať. Lianna prajem Vám veľa úspechov na Vašej ceste.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Ďakujem
Ašarat napísal: Št Aug 12, 2021 4:09 pm Veľmi správne toto je dobrá cesta - cesta všetko si ohmatať a vyskúšať. Lianna prajem Vám veľa úspechov na Vašej ceste.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň,

Chcem sa opytat preco bytosti uz teraz ohlasuju sviatok Yule? Mozu mat na to nejaky dovod? A nieje to nejako skoro?
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Dobrý deň Lianna, my tieto sviatky neriešime. Nie sme Druidi ani kresťania - sme mágovia a sviatky a rovnodennosti nemajú vplyv na našu prácu.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Chvala bohu :D ani ja tieto sviatky neriesim a ani neslavim tak som rada
Ašarat napísal: Ut Aug 17, 2021 10:09 am Dobrý deň Lianna, my tieto sviatky neriešime. Nie sme Druidi ani kresťania - sme mágovia a sviatky a rovnodennosti nemajú vplyv na našu prácu.
Napísať odpoveď