Astralne bytosti

Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Ja viem ze je to tazka otazka pre kazdeho a som si vedomá ze som pre nieco urcena inak by sa v mojom živote nediali take veci ake sa deju.... uz len pochopiť kto som bude zaujímavé pre mna. Sice neviem zatial urcit ake je.moje.poslanie ale urcite to bude nieco co ma prekvapi :D
Ci som silna? Hmm to neviem povedat ale tolko krat co som padla tolko krat co som s tymto chcela skoncit tolko krat co som chcela ukoncit tuto cestu.v mojom zivote tak tolko krat mi dalo dovod aby som to nerobila. Dnes uz viem ze tato cesta bola pre mna urcena aj ked neviem prečo hlavne po vcerajsku.
Ašarat napísal: Po Júl 26, 2021 2:38 pm Lianna dávate ťažkú otázku ohľadom toho kto ste. Ste bytosť stvorená a na niečo určená. Vaša Duša to vie a ak raz pochopíte svoju Dušu pochopíte to kto ste. Nie je výnimočné, že sa človek hľadá a hľadá odpoveď na to kto je. Ale ak to raz pochopí už neváha a ide za svojím poslaním.
Potom však prídu problémy so samotným poslaním a len silný človek zdolá nástrahy ktoré sú mu kladené do cesty. Ste silný človek Lianna? Ste pripravená na nástrahy ktoré Vás čakajú?!
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna, dôležité je, že stále vstanete a idete ďalej.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Len nerozumiem preco mi od nedele sepkaju
Asarat pozna odpoved
Vyhladaj Asarata

Nerozumiem tomu nepoznam Vas a neviem preco mi toto sepkaju ked som sa opytala preco mi to hovoria tak odpoved bola ze uz nastal ten spravny cas, uz si pripravená ... proste dalsia vec ktorej nerozuniem a mam stoho.proste zvlastne pocity
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna, to netuším. Možno poznám odpoveď možno nie. No bez jasnej otázky neviem odpovedať.
Pokúsim sa Vám odpovedať ak viem. Len mi ujasnite prosím otázku, či otázky na ktoré mám vraj teda vedieť odpovedať.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Ja praveze nepoznam otazku... proste.mi to len povedali a ked som sa opytala na aku otazku sa mam opytat tak len zaznelo vyhladaj ho, vyhladaj asarata. Takze netusim... preto som rozmyslala ci vam toto vobec napisat.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Nuž ak neviete Vy ja už vôbec neviem. Možno to čas vyrieši a otázka sa objaví.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Aj mna toto napadlo mozno ze to tak bude nakoniec
Ašarat napísal: St Júl 28, 2021 7:33 pm Nuž ak neviete Vy ja už vôbec neviem. Možno to čas vyrieši a otázka sa objaví.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobry deň,

mam opäť nezvyčajnú asi otazku. Pred par dnami som zacala robit na ochrane nakolko ma uz nebavilo byt vkuse unavena, bez energie a kazda zmena energii vonku ci v praci alebo medzi ludi ma islo zakazdym polozit.

Tak som popracovala na ochrane ktora zafungovala. Konecne som bola plna energie, vyspata, nic ma nebolelo lenze.... zrazu so mnou duse ale aj bytosti prestali komunikovat. Co mi v tej chvili nevadilo nakolko som si uzivala to ze ma uz nikto nevysaval a tak som mohla konecne normalne fungovat.

No lenze vcera skoro rano som pocitila narusenie ochrany a to viedlo ze som pri sebe mala duse a bytosti. Prekrikovali sa jeden cez druheho hlasno a rychlo takze som im vobec nerozumela. Ale citila som akoby boli nahnevany ze som spravila ochranu cez ktoru sa nedokazali dostat ku mne. Zrazu sa ozval hlas ktory povedal: konecne ju mam pod kontrolou.

To ma samozrejme rozhodilo a snazila som.sa obnovit ochranu ale to malo nasledok ze od rana do 13 som bola akoby nonstop pod utokmi v praci ma to dosť vycerpavalo robit svoju pracu a popri tom udrziavat ochranu. Neskor to prestalo. Dnes som.sa samozrejme nevyspala. Som vycerpana, dolamana a unavena.

A tu nastava moja otazka. Ak sa chcem venovat komunikacii s bytostami ale tiez potrebujem ochranu aby ma nevysavali ľudia bytosti a neviem ake este veci ako to skombinovat? Aby som bola pod ochranou ale popri tom mohla aj komunikovat.

Dakujem
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Dobrý deň Lianna, no myslím, že by Vám pomohol amulet. Normálne si z niečoho vyrobte amulet ktorý budete mať u seba keď chcete mať pokoj. A keď chcete komunikovať si ho zložíte. Je to podľa mňa cesta a dobrý kompromis.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň Ašarat,

a z coho je najlepsie si spravit amulet aby to malo ten ucinok?
Par krat som si robila ochranne vrecusko ale malo to rovnaky efekt ako teraz moja ochrana. A zakazdym ked mi vrecusko vypovedalo sluzbu tak boli bytosti ale aj duse dotknute ze sa nemohli so mnou rozpravat. Lenze u nich je to tazke... rozpravaju sa vtedy ked sa chcu oni rozpravat a ja neviem urcit kedy to chcu. Ked sa chcem ja tak to nejako nejde iba obcas vynimocne. A vrecusko je tiez individualne lebo dlho mi nevydrží ..... v mojom pripade sa vrecusko po par dnoch roztrha

Ašarat napísal: St Aug 11, 2021 11:06 am Dobrý deň Lianna, no myslím, že by Vám pomohol amulet. Normálne si z niečoho vyrobte amulet ktorý budete mať u seba keď chcete mať pokoj. A keď chcete komunikovať si ho zložíte. Je to podľa mňa cesta a dobrý kompromis.
Napísať odpoveď