Astralne bytosti

Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň,

Idem sem s malou dušičkou....
😁

Pred par dnami som sa rozhodla ze skúsim  pracovat s bytostami menom
Serafín.  Doposiaľ som netusila a samozrejme  este tak netusim s cim
pracujem ale pracujem len s tym co mi bolo povedane za infornacie. Takze
len to vyuzivam.
Nakolko som stratila ochranu a sama si ju uz neviem vytvorit musela som
zvolit tieto bytosti. Praca s nimi na prvy pokus vysla paradne ochranu som
mala nesmierne silnu az tak ze som cely den bola ciperna ako naspidovana
vevericka🤣 ziadny zlodeji energii uz okolo mna neboli a mozno boli ale mali
smolu. Jedine co som citila bolo teplo. Vyzarivali silnu energiu a citila
som sa akoby v saune alebo pri ihmisku ale nevadilo mi to nakolko som dlho
nemala take mnozstvo energie ktore mi nikto v ten den nemohol kradnut.
Dnes rano aj ked s pocitim ze to uz nemusi vyjst som to zariskovala a
pivedala si buď to dopadne dobre alebo mi povedia ze dnes nie. Ked som
zacala neviem ako naladili sme sa asi na komunikačnu vlnu. Bolo to pre mna
fascinujuce a zaroven ohromujuce citila som sa ako dieta ktore dostalo novu
hracku ale tiez tam bol fakt ze su to bytosti daleko vyssieho razu a bytia
ako ja a ze musim tomu prispôsobiť spravanie. Vyziadala som a poprosila ich
o ochranu aku som mala vcera ale odpoved prisla ze je neskoro. Nakolko som
tuto odpoved nečakala prekvapilo ma to a pytala som sa preco je neskoro na
ochranu. Odpoved prišla ze uz tu bol. Nakolko som nemala ani len ponatie
kto tu bol som si teda povedala tak poziadam len o obycajnu ochrannu
bublinu stit ale na to zase prišla odpoved NIE.  Zasekla som sa na sekundu
pri tejto odpovedi a hlavou mi prebehla myslienka preco?  Tak som im
vyrozpravala a vysvetlila preco potrebujem ochranu a pred cim sa potrebuiem
chranit. No odpoved prisla: Tvoja energia musi byt vidieť.  .... to bol pre
mna dalsi zvláštny dovod a otazka preco by mala byt moja enegia vidiet a
hlavne pre koho som odpoved nedostala. No zjavila sa tam dalsia bytost.
Netusim kto to bol nakolko som ho nestihla zaregistrovat sa opytal co sa
deje? A ja som mala chvilu pocit akoby som sa tam ocitla omylom, ostala som
ticho a len som pocuvala ako sa Serafini rozpravaju s dalsou novou bytosťou
ktora tam prave prisla.  Serafini sa tej bytosti opytali co tu robi a
bytost odpovedala ze tu len sedi.  A pokojne dodal: Ja som len pozorovateľ.

Uvazovala som ci sa mam vobec do toho zapojit a hlavou mi isli rozne
myslienky typu ci bolo spravne spravit tento krok.  A posledné slova ktore
mi povedali boli zmena a ze ma toto vsetko zmeni.

Ospravedlňujem sa ak je to moc dlhe no od rana mam hlavu plnu tejto
udalosti a rekapitulujem si co sa vlastne stalo.  Neviem ci dostanem na
toto odpoved alebo nie. Ale mozno.... ze ano.

Dakujem aj za prečítanie
Vhiolynta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št Dec 17, 2020 7:59 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Vhiolynta »

Ahoj Lianna, pokúsim sa aspoň trochu odpovedať. Serafovia sú spojovaní s ohňom, možno preto si pociťovala veľké teplo. Môžeme ich požiadať o pomoc, no nikdy sa nám nepodarí ich vidieť, myslím tým ich energiu.
Je úžasné, že sa ti podarilo sa takto na nich naladiť, pretože málokomu sa podarí naladiť sa na tak vysoké vibrácie.
Bežný človek môže privolať anjela, ale namiesto anjela, ktorého volal, môže prísť často úplne iná bytosť a človek to nedokáže rozpoznať. Bude aj naďalej pracovať s touto bytosťou v domnení, že je to tá bytosť, ktorú volal.
Pri privolávaní je nevyhnutný nielen magický kruh, ale aj sigil príslušných anjelov. Ďalej sa pri privolávaní používajú analógie, ktoré zodpovedajú príslušným anjelom a ich sféram pôsobnosti.
Držím ti palce pri ďalšej práci s týmito bytosťami, ako sa hovorí prax robí majstra...
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Ahoj Vhiolynta dakujem za tieto informacie ktore mi doplnili par otaznikov ohladom nich.
Popravde ziadny magicky kruh alebo nieco tomuto podobne som nepouzila a nepouzivam nakolko to neviem uprimne.
Od duse predka som dostala formulku ktoru mam pouzit len vtedy ked to budem nutne potrebovat. Staci ked to len vyslovim a oni pridu. Je pravda ze ich nevidim ale verim tomu ze sa mi ukazu :) mozno nie hned ale možno casom neskor ano. Ukázala sa mi uz aj bohyna s ktorou som komunikovala tak mozno ze raz aj ich uviidm ale praca s nimi ma skutocne fascinuje a dufam ze sa pri nich vela naucim. Ale dakujem ze si mi dala aj takéto odpovede na moje otazky :)
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Pozdravujem Liana, ďakujem, že si sa pridala do tohoto diskusného fóra. Verím, že budeš pridávať príspevky naďalej.
Čo sa týka ochranného kruhu ja osobne ho odporúčam robiť lebo je to predsa len ochrana aj pred inými, ako želanými bytosťami.
Nie je to ťažké urobiť, ale poprosím takto rovno kolegyňu Vhiolyntu, aby jeho proces, ako ho urobiť opísala tu ona.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Môžem kľudne :)

Napr ma zaujimaju taky bohovia. Často sa ukazuju ludom? A maju nejaky system komu sa ukazu? A podla coho si vyberajú ze komu sa zjavia?

11.5. Sa mi zbavila bohyňa Mokoša, úprimne toto bozstvo nepoznam. Ponukla mi kúsok chleba, chvilu som sa s nou rozpravala a potom len rozprestrela ruky zo slovami ze dnes mam oslovovat sviatok Beltain ale ked som jej povedala ze ten svoatok sa uz davno oslavoval pozrela na mna zvlastnym pohladom a odpovedala ze ten sviatok oslavujeme zle, Beltain je dnes a dnes ho mam oslavovat. Ja ten sviatok neoslavujem nakolko neviem ako sa ma presne oslavovat. Na to som 2 dni vsade pocula mena Svarog, Mokoš a Veles. Ale preco netusim
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna, spomínaš prastaré náboženstvá respektíve bohov o ktorých málokto máločo v dnešnej dobe vie.
Boli to bohovia pred kresťanských dôb a bežne sa v realite mágie nevyskytujú. Teda aspoň u nás nie. Neviem možno niekto iný sa im ešte venuje - možno Wicáci v Rakúsku, ale na Slovensku asi veľmi nikto.
Ak o tom vieš viac podeľ sa snami o informácie.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Praveze o nich nic neviem ani som sa nikdy nezaujimala o bozstvo preto ma to zarazilo alebo skor prekvapilo ze prisla za mnou, to meno.mi nic nehovorilo a musela som si ho az na internete najst tak ako tie dalsie dve mena....preto som mozno tak trosku dufala ze mi poviete viac preco sa rozhodli prist za mnou.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

A preco sa v realite magie nevyskytuju? Ak sa mozem opytat
Charon
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Jún 16, 2021 6:17 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Charon »

Zdravím Lianna

Rozhodnúť sa pracovať s bytosťami, o ktorých toho veľa nevieš, ak som správne pochopil je odvážne.
Raz mi ale jeden z učiteľov povedal, že ak do niečoho nejdeš s tým, že už sa nemusíš vrátiť. Naozaj nepodstúpiš to
riziko, nepochopíš naozaj zmysel toho čo robíš. (Aspoň ja som si to tak vyložil :) )

Z tvojich slov je cítiť, že prechádzaš v živote zmenami a ten proces sa ešte neskončil.

Keďže tu už bol spomenutý ochranný kruh, napíšem Ti spôsob akým ho môžeš vytvárať.
Na začiatok, spomínala si, že si ochranu stratila a že si ju vytvárať nevieš, opýtam sa ťa aj
akú ochranu si mala, čo si to stratila?

Pri takejto práci ak si v pokoji, a máš priestor sústreď sa na to čo chceš urobiť.
Ideálne ak si na začiatku takýchto pokusov aj napíšeš postup na papier, aby si presne
vedela, čo ideš robiť. Aby ťa hlavne nerozptyľovali nepotrebné myšlienky.
Pri vytváraní ochranného kruhu môžeš samozrejme použiť aj rôzne pomôcky,
Palicu, alebo ukazovátko, či lístie, korenie, kriedu ... ktorou si vymedzíš priestor ktorý bude hranicami
tvojho ochranného kruhu.
Neboj sa ani používať ruky, otáčať sa okolo vlastnej osi, tak aby si si tento priestor
vymedzila a vizualizovala si ho vo vlastnej mysli. Takéto vymedzenie priestoru je dôležité, najme preto
aby naša ochrana nebola za naším chrbtom a hlavou menej účinná.
Použi potom na vyplnenie tvojho ochranného kruhu svoju energiu postav na nej steny a pevnosť svojej ochrany.
Tento priestor je tvojim priestorom, ktorý ťa ma chrániť pred neželanými očami.
Do tvojho priestoru, ti ale nik iný vstupovať nesmie. Ak chceš sama môžeš načiahnuť ruku von,
a vziať si potrebné veci.
Nezabudni potom, po tom ako svoju prácu dokončíš aj daný kruh zrušiť, môžeš ho zmazať nohou,
alebo si predstaviť ako horí v plameňoch či sa rozpúšťa do zeme.
Je to predovšetkým rovnako pre tvoju ochranu, aby po tebe v danom priestore nezostali priveľké stopy.

Samozrejme ochranný štíť alebo kruh si vieš urobiť kdekoľvek a kedykoľvek, aj keď práve táto časť
si vyžaduje trochu viac praxe a pokusov, v pracovnom ruchu, alebo medzi ľuďmi sa nemusíš práve
vedieť správne sústrediť. Z vlastnej skúsenosti, Ti ale poviem, že to chce najme cvik.
V takomto pracovnom prostredí, to ale skôr bude proti takým, ako si sama povedala zlodejom energii.

Ten nárast energie po spojení s anjelmi, ak sa nemýlim vo význame serafínov, patrili k Anjelskej špičke.
Mi príde akoby si prešla zmenou frekvencie na ktorej vibruješ, alebo aspoň jej časťou. Raz som i ja zažil,
Niečo podobné.

Určitý druh bytostí, ak mi dajú kolegovia za pravdu sú aj daný starý slovanský bohovia.
Na tvojom mieste by som sa o nich pokúsil naučiť čo najviac. Môžu byť podobnými bytosťami
ako serafíni, niečo sa môžeš o nich a ich prostredníctvom od nich naučiť.

Potom je tam tá veta, energia musí byť vidieť, otázka ale asi je ako? Pretože ak pracuješ bez ochrán,
svietiš v priestore, je ale možné že mali niečo iné na mysli.

Pozorovateľ, mi znie povedome, mám pocit že som o ňom už niekde čítal.

Spomínaš dušu predka, nepovieš nám o tom viac?
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Zdravin Charon,

Vsetko co si napisal ma vskutku zaujalo :)

Ale aby som vysvetlila moj zaciatok tohoto vsetkeho budem sa snazit to trosku strucne opisat :)

Dlhe roky som videla citila a komunikovala s dusami zosnulých videla som ich ako ľudí len s tym rozdielom ze boli priesvitny a biely aspon tak som ich videla ja. Popravde s dusami som si viac rozumela ako s ludmi a tak to bolo dlhe roky neskor sa do toho pridali minule zivoty ktore mi vlastne ozrejmili a ukazali ze som bola skoro vzdy spojena nejakym sposobom s magiou napr bud ako carodejnica, bylinkarka alebo ako alchymistka :) ked som sa v ramci mojho hobby venovala zostaveniu rodostromu uvedomovala som si ze duse predkov sa zacali pri.mne zoskupovat a boli nadseny stastny a pri tvorbe tohoto stromu ostali u mna dlhe roky a tvorili moju ochranu. Neviem preco ale bolo to v dobe kedy som bola niečím napadana a nevedela som cim a vtedy sa rozhodli ze budu mojim stitom povedali ze je to ich poslanie nieco v tom zmysle. Takto to islo dlhe roky boli moj stit moja ochrana az do chvile kedy prisiel December 2020.
Duse zmizli. Nevidela som ich nepocula a necitila a to skutočne miatlo a bola som nesvoja. Duse predkov nikdy neodisli bez toho aby mi nieco nepovedali. A v ten den som zacala vidiet akoby tiene... no neviem ako inak to nazvat. Male, dlhe siroke prechadzali vzdy okolo mna a akoby si stale nieco hundrali....takto to trvalo teraz neviem 3 ci 4 mesiace.

Potom mi patrik napisal akoby to tak niekto chcel aby ma nasiel ... svojim sposobom ma zachranil lebo som chcela s tymto vsetkym skoncit. Otvoril mi dvere do sveta do noveho sveta pre mna :) ... jeho spoznanim sa mi zacal zivot menit doslova. Akoby som sa otocila lusknutim o 360 stupnov a to bol pre mna sok obrovsky lebo som nestihala vnimat co sa deje. Zrazu tiene zmizli duse sa vratili ale uz som ich nevidela len pocula a citila ale aj to sa zacalo postupne stracat. A prisla v maji prva zmena bohyna Mokoša.... to bol zaciatok zmien ktory sa zacal v mojom zivote. Bola som milo otrasena ze za mnou prisla a milion otazok preco prave ja, cim som si to zasluzila alebo co mam take aby za mnou prisla po case som si uvedomila ze zacinam novu kapitolu v zivote. Nikdy by ma nenapadlo ze nieco take sa stane mne neskor som zase pocitila stratu dusi cely den ich nikde nebolo a zacala som si uvedomovat ze to nieje normalne a vtedy som si spomenula na minuly rok kedy prisla za mnou dusa predka a spomenula mi ze ked bude najhorsie mam sa obrátiť prisahu ktoru dali bytosti jednemu z predkov to mam ale pouzit ked sa budem citit v nebezpečenstve a tak pred spanim bez akéhokoľvek uvazovania som to jednoducho spravila a tu noc som zaspala rychlosti svetla. Na druhy den rano som to citila... boli pri mne. Ta zmena energii bola uzasna akoby sa mi v ten den malo dariť vsetko som videla uplne inými očami na druhy den prislo to co som tu uz pisala a vrtalo mi to hlavou to sa priznam. To ze som sa rozhodla do toho ist aj napriek tomu ze tie bytosti naozaj dobre nepoznam ma neodradilo ale skor som tam videla prilezitost to skusit.

Nemam skusenosti ani neviem aku prax :) pracujem len s tym co mi kto ukaze alebo co vidim. Tak ako som videla dobre stranky mala som česť vidiet aj tie zle. Bolo mi tiez krasne ukazane ze nie len ja dokazem vidiet ale ze aj druha strana dokaze vidiet mna. A vidiet ich ako sa to na mna pozera nieje prijemna skusenost ale je to skusenost ktoru si uvedomujem ze je to za hranice mojich.moznosti na ktoré si mam davat dosť velky pozor aby som ss do ich veci nezapojila ( aby som to vysvetlila) mala som tendenciu zachranovat uveznene decke duse...nastastie sa mi to vzdy podarilo ale po poslednej skusenosti mi druha strana dala jasne najavo ze existuju ovela horsie bytosti ktorym sa mam vyhybat lebo odtial sa uz nedostanem.

Asi takto by som to zhrnula :) ze sa v mojom zivote vsetko meni a snazim sa to spracovavat aj ked je to tazke to sledovať vnimat ale chcem to lebo som sa pre toto rozhodla vzdy to tak bolo je a bude. :) snad to nieje nudne na citanie
Naposledy upravil/-a Lianna v St Jún 16, 2021 9:30 pm, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď