Astralne bytosti

Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Myslim ze ma nova kniha rovnako zaujme a ze budem z nej nadsena ako s Trevora....ďakujem ze pisete
Charon
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Jún 16, 2021 6:17 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Charon »

Zdravím Lianna,

Áno, nemá zasahovať ale zároveň zasahuje. Každé pravidlo sa dá obísť, a ja sám byť takou bytosťou len ťažko by som dokázal byť nestranný.

Ako mohol vedieť, že budeš vidieť? Môže sa pohybovať medzi mnohími nevídeny, a zrazu niekto s trochu odlišnou energiou, na koho sa odhodlá pozrieť ho zbadá..
A ak si mu už známa, možno čakal ze ho uvidíš, a potreboval ta niekam nasmerovať.

Trevor, zaujal viacerých z nás, je v ňom i kúsok zo mňa a ďalších kolegov. Je to pravý majster mágie taky akým chceme byť všetci.

Zaujíma ma, ako budeš reagovať na kolegyňu Taru, a jej časť knihy, osobne si myslím ze by ste si v mágii mohli rozumieť.

A bytosti, môžu koexistovat aj keď ich to môže navzájom ohroziť, niekedy je potrebné medzi sebou komunikovať, aj keď taka komunikácia moze byť zložitá. Rozdiel v bytostiach je v tom na akej frekvencii existujú. Niektoré môžu fungovať na FM a niektoré na AM, iné a infračervenéj :) ber to len ako príklad. Ale i keď môže byť zložité medzi sebou komunikovať, niekedy je to potrebné.

Ale podnik v ktorom sa stretávali je mierove územie, kde vedia ze na nich nikto nezautoci.aj keď sama si čítala že komunikovať s nimi museli zamestnanci rôznorodosť.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dakujem za vysvetlenie Charon ... stale su tu niektore veci ktorym velmi nerozumiem ale verim ze ich postupne casom pochopim aj vdaka vam
Charon napísal: Ut Jún 29, 2021 2:48 pm Zdravím Lianna,

Áno, nemá zasahovať ale zároveň zasahuje. Každé pravidlo sa dá obísť, a ja sám byť takou bytosťou len ťažko by som dokázal byť nestranný.

Ako mohol vedieť, že budeš vidieť? Môže sa pohybovať medzi mnohími nevídeny, a zrazu niekto s trochu odlišnou energiou, na koho sa odhodlá pozrieť ho zbadá..
A ak si mu už známa, možno čakal ze ho uvidíš, a potreboval ta niekam nasmerovať.

Trevor, zaujal viacerých z nás, je v ňom i kúsok zo mňa a ďalších kolegov. Je to pravý majster mágie taky akým chceme byť všetci.

Zaujíma ma, ako budeš reagovať na kolegyňu Taru, a jej časť knihy, osobne si myslím ze by ste si v mágii mohli rozumieť.

A bytosti, môžu koexistovat aj keď ich to môže navzájom ohroziť, niekedy je potrebné medzi sebou komunikovať, aj keď taka komunikácia moze byť zložitá. Rozdiel v bytostiach je v tom na akej frekvencii existujú. Niektoré môžu fungovať na FM a niektoré na AM, iné a infračervenéj :) ber to len ako príklad. Ale i keď môže byť zložité medzi sebou komunikovať, niekedy je to potrebné.

Ale podnik v ktorom sa stretávali je mierove územie, kde vedia ze na nich nikto nezautoci.aj keď sama si čítala že komunikovať s nimi museli zamestnanci rôznorodosť.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň,

mala som tento týždeň stretnutie s anjelmi kde mi povedali len jedinu vetu a to ze cesta dnu vedie ale von uz nie ze to si mam zapamatat. Podali mi asi 4 papiere stare aj s obrazkami. Na prvej strane bol veľkým starym pismom napisane Gloriani a na dalsich stranach bol vyobrazeny tvor akoby poskladany z mäsa pozierajuci duše, nemal tvar iba usta a podla obrazku bol obravky dusa vyzerala oproti nemu ako myš . A na dalsej teraz neviem ci to boli 4 rozne zobrazenia tej bytosti alebo 4 druhy obrazky cierno biele.
Na druhy deň som sa s nimi opäť stretla kde mi odpovedali len na jedinu otazku a to význam toho slova Gloriani lebo som nevedela co to znamena tak jedina odpoved prisla ze su to požieraci svetla.

Prečo mi to ukazovali? Mali na to dôvod mi to ukázať alebo je za tym nieco co mi v buducnosti môže pomocť?
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna, najdôležitejšie z toho je veta - "cesta dnu je možná no von nie".
Ja počas výučby sa snažím medzi iným prízvukovať, "ak niekam vojdeš musíš si pamätať aj cestu späť". Pretože je v celku ľahké sa niekam dostať napojiť sa na niečo, či niekoho, ale často je problém sa dostať preč zo spárov toho na čo sme sa napojili.
Či to čo ste videla malo význam a či nie ukáže až čas.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Ale ked ja neviem ako cestujem ... bud to robim nevedomky alebo si to nepamätám. Mam pocit ze ma na to chceli len upozornit mozno aby som sa tam raz neocitla omylom alebo nieco podobne ale vazne netusim ako to robim. Jedine co si pamätám je to ze sa zrazu niekde ocitmem ... ako? Netusim

Ašarat napísal: So Júl 10, 2021 12:58 pm Lianna, najdôležitejšie z toho je veta - "cesta dnu je možná no von nie".
Ja počas výučby sa snažím medzi iným prízvukovať, "ak niekam vojdeš musíš si pamätať aj cestu späť". Pretože je v celku ľahké sa niekam dostať napojiť sa na niečo, či niekoho, ale často je problém sa dostať preč zo spárov toho na čo sme sa napojili.
Či to čo ste videla malo význam a či nie ukáže až čas.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

V spánku často cestujeme a nevieme o tom. No naša Duša sa často uvoľní a mi snívame.... . No ten sen je často bez toho, aby sme to tušili súčasťou inej reality.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Ak teda moja duša často cestuje a ja o tom teda neviem môže to mat aj za nasledok ze som nevyspata a citim sa akoby som bola stale hore? Alebo akoby som nieco robila aj napriek tomu ze spavat 6 az 8 denne. Moze to byt aj tym?
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň Ašarat

Neviem ako začať alebo kde začať ale konečne som to pochopila.
Anjeli to o mne vedeli urcite preto mi to chceli len pripomenut tak ako vcera mi to duša pripomenula a dnes....som to cele videla znova. Konečne som pochopila preco mam silnu potrebu zachranovat duse a preco sa ocitam na miestach kde by som asi nemala vobec co robit. Tento pochlad a veci mi dali to co som tak dlho hladala preco to tak vlastne je. Prišli konečne odpovede.


ako dusa som sa ocitla s dalsimi dusami na divnom mieste. A boli tam bytosti pozierajuce duse. Cely cas ani neviem ako dlho sme pred nimi utekali a kazdym utekom zakazdym chytili jednu dusu ktoru trhali zrali a nicili a potom prisla rada na mna. Utekala som pred nimi a neviem akym sposobom som im usla ako jedina ostatnych to dostalo. A takto som bludila po zvlastnych miestach a videla dalsie bytosti ako nicia duse hraju sa s nimi zeru ich a trhaju. Ale po tych cestach som narazila na jednu dusu ktora mi.bola ako sestra a neviem preco isla na miesto kde nemala ist. A ja som za nou nemohla lebo som tam nebola a vedela som ze su tam bytosti ktore ju znicia aj sa tak stalo. Nebola to taka bolest ako cítim napr teraz bola to ina bolest porovnatelna mozno ako strata niekoho. A tam som sa akoby rozhodla ze budem duse zachranovat, chranit ak to bude v mojich silach preto cestujem na miesta a preto vtedy necítim strach ani nic podobne lebo pocit kedy nedokazem pomoct ci zachrániť je este horší.
Ašarat napísal: So Júl 10, 2021 12:58 pm Lianna, najdôležitejšie z toho je veta - "cesta dnu je možná no von nie".
Ja počas výučby sa snažím medzi iným prízvukovať, "ak niekam vojdeš musíš si pamätať aj cestu späť". Pretože je v celku ľahké sa niekam dostať napojiť sa na niečo, či niekoho, ale často je problém sa dostať preč zo spárov toho na čo sme sa napojili.
Či to čo ste videla malo význam a či nie ukáže až čas.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Pocit, že nedokážeme pomôcť je zlý. Avšak je to len pocit nič viac. Duša je nesmrteľná a nemusíte teda mať obavu, že ju niečo ničí, či roztrhá. No každopádne takéto nočné mory nie sú bohviečo. Avšak sa dajú priradiť k tomu čo sa dá nazvať odbúranie karmy ak vo sne niečo také prežívate. To čo prežijete vo sne sa neudeje v realite. Viac k tomu sa dočítate v knihe Život po smrti.
Napísať odpoveď