Astralne bytosti

Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

A zabudla som tam napisat ze ked som citala knihu Trevor teda este ju stále citam :) tak to bol strasny boj v dobrom :) zaciatok knihy ma bombardovali zvláštne obrazy 3 postav v kabatoch ci v nejakom habite ktore sa na mna pozerali a boli bez tvare tam som mala strach a dost velky :D ktory nechcel dalej citat tu knihu lebo nevedel ake obrazy sa mi zase ukazu ale našťastie uz potom ziadne neboli :) to bola naozaj zvlastna skusenost nakolko som toto pri ziadnej knihe nezazila.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Charon ten ochranný kruh určite vyskúšam.... musim nakolko nemozem stale volat serafinov.

Pisal si ze si nieco podobne zazil i ty vedel by si mi to opisat ako to u teba prebiehalo?
A ta frekvencia je co vlastne? Ako to funguje? A ako je vlastne mozne ze sa to dokaze u niekoho zmenit?

Urcite si skusim niečo pozistovat o tom bozstve nakolko som sa nikdy takto nezaujimala o bozstvo no a teraz mam aspon dovod mozno mi to da do zivota vela praca s bytostami ako su serafini a bohovia.

Takze ak som dobre pochopila ked som nieco robila bez ochrany tak som svietila ako lampa v tme? Hm no ono to potom dava vyznam vzdy mi stacilo vyslovit meno alebo nieco a vzdy sa to pri mne objavilo preto si na toto davam pozor co kde vyslovim.

A nakoniec ten pozorovatel. Co to moze byt za bytost? Podla reakcie serafinov neboli nadšený ze tam prisiel a pozoroval to vsetko. A preco prišiel az ku mne? Co tam mohlo byt ze to chcel vidieť..... ospravedlňujem sa ak mam vela otazok no snazim sa to pochopiť a nejako si to vsetko pospajat. ( :D v skutočnosti mam strasne veľa otazok ale budem ich postupne pisat )
Charon
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Jún 16, 2021 6:17 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Charon »

Dobrý deň Lianna

Z prvej tvojej odpovede, som si vyvodil, že máš aspoň toľko sebazáchovy, že
vieš kedy už naozaj treba zastaviť.

Strach pri čítaní knihy, verím že bol strachom z neznámeho, nového a zatiaľ
nepochopeného. Všetko chce ale čas.

Trpezlivosť :)

Zažil, ale nebolo to ako v tvojom prípade, celý deň vtedy som mal pocit tepla tesne pod pokožkou,
A extrémne množstvo energie, behal som v práci, po práci a ešte aj cvičil a energia akoby sa nemíňala.
Aj sústredenie bolo oveľa lepšie. Dôvod mojej zmeny, nie je ale pre tento rozhovor.

Rovnako strach môže človeka pohltiť pri práci s tým, čo nepozná. Preto odporúčam získať informácie a
utvoriť si lepší obraz.

Áno, ako lampa v tme :) to je pekné prirovnanie. Ale ako už vyššie spomenuli kolegovia, v ťa vidia nie len
tie bytosti, ktoré chceš aby ťa videli. Na to si dávaj veľký pozor.

Ak si čítala Trevora, potom o postave podobnej pozorovateľovi si sa mohla dočítať aj tam. Aspoň si mi pripomenula
kde som o podobnej postave čítal. :)
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň Charon,

Ak sa mozem vratit k postave pozorovatela ... v knihe sa pise ze nema zasahovat do zivota alebo do chodu a menit ci pozmeniť priebeh deja, zivota.... ale v knihe to spravil Trevorovi.

Ak je to pravda co sa pise v knihe ze pozorovatel nema zasahovat tak preco zasahoval? Alebo skor otazka preco prisiel aj napriek riziku ze bude videní a nemal tam co robit :)

Ked som si prechadzala vsetky poznamky ktore som si zapisovala nasla som si ze s pozorovatelom som sa v minulom živote uz stretla. Ako je to mozne? Bol to ich zamer tak ako v tomto zivote.

Dakujem kazdopadne za vsetky rady a slova ktoré si mi povedal urcite si s tohoto vezmem veľa.
Vhiolynta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št Dec 17, 2020 7:59 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Vhiolynta »

Ahoj Lianna,
zaujalo ma, že sa spomínaš bohyňu Mokoš/Makoš, ktorá bola jedinou ženskou bohyňou v Kyjevskom panteóne a mala veľmi dôležité postavenie. Uctievali ju najmä ženy, spája sa so sexualitou a plodnosťou. Sú známe zakázané nočné sabaty, kde ženy volali bohyňu Mokoš a jej duchovia a aj ona sama ich učili mágii. Počas osláv bohyne Mokoš si prišli na svoje milovníci sexu. Sexuálne oslavy boli totiž vecou tradícií a povinností, ktoré nepochybne lákali viacero generácií. Uctievali ju prevažne východní Slovania.
Mokoš môžeme prirovnať ku škandinávskej bohyni Freyi. Mokoši bol podľa toho zasvätený piatok (frei tag). Mokoš je teda patrónkou Zeme, bohyňou plodonosnej sily a úrodnosti, sexuality a pravdepodobne aj mágie. Mokoš je aj bohyňou osudu a pozná tajomstvo veštieb. Stará sa, aby každý človek šiel po osudom danej ceste života, ale rovnako dáva aj slobodu výberu medzi dobrom a zlom. Často ukáže aj východisko z beznádejných situácií – ale to iba vtedy, ak sa človek nepoddal zúfalstvu a nestratil vieru v seba.
Prečo som toto napísala? Pretože ak sa Ti často zjavuje, asi máš v tom odkaz. Možno riešiš veci, v ktorých Ti ona vie dať radu prostredníctvom Tvojich videní.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna som rád, že čítaš knihu Trevor. Je plná právd a vecí mágie pre toho kto má otvorenú myseľ a vie čítať v riadkoch a medzi riadkami.
Pozorovatelia nezasahujú a ak zasahujú je to pre "vyššie dobro". Ak dočítaš knihu do konca pochopíš, že niekedy sa môže stať, že nás globálne niečo zasiahne a nedá sa stáť akoby len tak bokom a pozorovať. Pretože sa môže stať, že nebude čo pozorovať.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Ahoj Vhiolynta,

dakujem za opis a tieto doplňujúce uzitocne informacie ohľadom Mokoši, verim ze toto všetko ma posunie dalej aj vďaka vam.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Uprimne tu knihu zbožňujem pri citani mam pocit akoby sa miestami pisalo o mne proste sa v Trevorovi akoby vidím a aj vdaka tej knihe som si vela veci uvedomila alebo skor sa mi otvorili oci. Je pravda ze povodne som tu knihu citat nechcela ale nieco mi posepkalo ze by som mala. Ta kniha sa neskutocne dobre cita a bola som nou tak ohurena ze som si objednala aj knihu za zavojom smrti ktora mi dnes akurat prisla.

Ašarat napísal: Pi Jún 18, 2021 1:53 pm Lianna som rád, že čítaš knihu Trevor. Je plná právd a vecí mágie pre toho kto má otvorenú myseľ a vie čítať v riadkoch a medzi riadkami.
Pozorovatelia nezasahujú a ak zasahujú je to pre "vyššie dobro". Ak dočítaš knihu do konca pochopíš, že niekedy sa môže stať, že nás globálne niečo zasiahne a nedá sa stáť akoby len tak bokom a pozorovať. Pretože sa môže stať, že nebude čo pozorovať.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna, ďakujem za uznanie. Každého autora spätná pozitívna reakcia poteší. Dúfam, že aj kniha Za závojom smrti zaujme. Jej druhá časť je od mojej kolegyni Tary a myslím, že sme napísali zaujímavú knihu. Prajem pohodové čítanie.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň,

chcem sa opýtať je obvyklé že sa rozne bytosti môžu stretnut na jednom mieste? Nerobi im to problem? Alebo to je vsetko po vzajomnej dohode
Napísať odpoveď