Astralne bytosti

Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Len potom neviem preco mi ich spominaju kedze som k tymto sviatkom nikdy neinklinovala a nikdy som k nim nemala nejaky vztah proste ma to neoslovilo. Preto tomu moc nerozumiem ale tak oni musia vediet.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Sú to proste veci medzi nebom a zemou o ktorých vieme málo.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Pravda mozno raz pochopíme preco je tomu tak
Ašarat napísal: St Aug 18, 2021 4:14 pm Sú to proste veci medzi nebom a zemou o ktorých vieme málo.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrvečer,

Idem sem opäť zo zvláštnou otázkou na ktorú možno ani nedostanem odpoved ale skusim to. Posledné 2 roky neviem akym spôsobom narazim vždy na nejakú carodejnicu alebo bosorku ktore niesu dobré. Vzdy ked som nieco zachránila od nich alebo ochranila mi vzdy ako neviem ci to nazvat ako pomstu ci odplatu chceli buď vziat sestru alebo jednu z mojich mačiek. Zakazdym som musela teda sestru chranit lebo niekedy som mala pocit ze mi chcu ublizit cez ňu alebo mi vziať nieco velmi blizke.

Dnes som na jednu taku bytost opat natrafila ... necitila som aka silna je ale pocitovo mi to uplne stacilo a vedela som kolka bije. Chcela mi vziat niečo co bolo moje a ja som jej v tom proste zabranila co sa samozrejme urazila alebo nahnevala ci dotklo a chcela mi vziat sestru na co som jej odpovedala ze si nikoho nikam brat nebude tak mi dodala ze si vezme moju mačku co som tiez povedala ze ani ju si nevezme ... zasmiala sa zo slovami ze za vsetko sa musi platit. Otazka ktora mi dnes cely den vrta hlavou je preco je to vzdy sestra a moje mačky..... a preco prave take bytosti ako su bud carodejnice ci bosorky ( podotýkam ze tato bola velmi velmi stara nakolko vyzerala akoby sa menila postupne na strom alebo nieco take) musim natrafit.

Mozno na to ani neexistuje odpoved
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Dobrý deň Lianna, na Vašu otázku neviem odpovedať lebo som ju veľmi nepochopil. Prečo natrafíte na také bytosti? Nuž hubár v lese natrafí na huby a mág na obdobné bytosti ako je sám. To čo sme to tie protiklady priťahujeme. Prečo to chce niečo zobrať? No predsa ak im robíte nepriek čči už z takého alebo onakého dôvodu logicky konajú recipročne.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň,

Hmm takže pritahujem svoj protiklad? No to je zaujimave ked moj protiklad je taka bytost niesom sice moc nadšená :D ale co uz. Takze ak by som prestala robit to co robim daju mi pokoj hmm no v mojom pripade je to ťažké sa prizerať na to a tym padom chápem preco mi to hovoria no dostala som radu ktoru chcem vyskusat a mozno ako tak budem pred nimi chranena.

Ašarat napísal: Po Sep 06, 2021 1:51 pm Dobrý deň Lianna, na Vašu otázku neviem odpovedať lebo som ju veľmi nepochopil. Prečo natrafíte na také bytosti? Nuž hubár v lese natrafí na huby a mág na obdobné bytosti ako je sám. To čo sme to tie protiklady priťahujeme. Prečo to chce niečo zobrať? No predsa ak im robíte nepriek čči už z takého alebo onakého dôvodu logicky konajú recipročne.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň,

V poslednej dobe cestujem medzi paralerne svety co by sa dalo povedat ... zvykla som si na to uz sice vsade kam pridem sa buď uz bojuje vedie vojna alebo sa vojna len u nich zacala.

Ale dnes som skoncila v takom kde som sa vyslovene ocitla pred dvoma hlavnými bohmi a boli maximalne nahnevaný a nedali si vysvetlit ze ja v tom prsti proste nemam...neviem preco som sa ocitla prave u nich a práve v tak blbu dobu na blbom mieste a este k tomu.pred nimi. Stali predomnou plny hnevu a hovorili ze im niekto a nieco spravil s ich hlavnym pramenom vody. Akoby im tu vodu neviem otravili alebo nieco take. Pri tej vode som cítila smrt velmi zvlastnu energiu preto som chapala preco boli nahnevaný len bolo si myslim nespravodlive ze ten hnev si chceli na mne vyliat takze mala som co robit pri uteku a skrivacke pred nimi. Ale stale mi vrta v hlave preco som sa tam ocitla prave ja ...
Luis
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Jan 29, 2021 1:42 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Luis »

Lianna, chcete sa dozvedieť viac o paralelných svetoch? Objednajte sa na našej stránke knihu Za závojom smrti a v tretej časti sa o nich dozviete veľa.
Zanara
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut Mar 22, 2022 4:44 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Zanara »

Dobrý večer , zaujala ma vaša stránka sice niesom asi tak pokročila ako vy ale trochu sa zaujimam o magiu.
Zistila som ze sa dokazem rozpravat s rôznymi tvormi ako je napr boh Mars, Odin, Poseidon..... zaujimalo by ma aky pohlad mate na tieto bytosti Vy, je dobre s nimi pracovat alebo radsej nie? Je tam moznost ze mi moze nieco hrozit? Alebo ze tym ze sa s nimi dokazem rozpravat hrozi z ich strany nejake vyuzitie?
Zanara
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut Mar 22, 2022 4:44 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Zanara »

Dobrý deň,
Včera večer sa mi stalo niečo zvláštne, cestou domov som veľmi hlasno a jasne zaregistrovala slovo cherubíni, akoby mi ho tam niekto vyslovene vložil. A večer sa mi zdal zvlastny sen. Ocitla som sa v strede velkeho kruhu kde bol zlaty tron na ktorom sedel akoby vtáči muž, bol pokrytý čiernym perim okrem tvare a oproti nemu sa klanali 4 zvlastne bytosti s ktorych bol citit nielen strach ale aj rešpekt ale zaroven ich nieco hnevalo lebo mu museli nieco dat co bolo ich.
Niesom nabozensky zalozena takze si to neviem velmi vysvetlit. Mohol byt ten vtáčí muz cherubin?
Napísať odpoveď