Astralne bytosti

Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Ano pocit je to zly ale uz som sa s tym naucila zit. Sen to nebol v tomto mam uz dostatocnu prax ze viem rozoznat sen, miesta alebo veci tomu podobné. No ale co ma najviac.prekvapilo je to akoby ma to zmenilo. Nieco mi zmizlo mozno emocie alebo nieco podobne. Cítim sa strasne prazdna. Som v takom stave ze ma nic netrapi neťaží a nemam momentalne ziadny vztah k ludom akoby ma proste nezaujímali. Preco mam po tom taký prazdny pocit? Este sa mi to popravde nestalo aby som sa takto citila
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Pani kolegyňa, z toho čo píšete mám pocit, že Vás zasiahlo - ja to volám PRÁZDNO. Dosť som svojho času o tom písal na stránke blogy.selekcia.sk
Tam som 9. Júla. 2019 pridal príspevok PRÁZDNO – časť prvá, 11. Júla 2019 PRÁZDNO – časť druhá, 12. Júla 2019 PRÁZDNO – časť tretia – záver.
Ak si dáte tú námahu a na vyššie uvedenej stránke si to nájdete, tak nájdete na túto problematiku odpovede.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň Ašarat

ak by to bolo tak..... ma potom vyznam sa k vám pridat?
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň Ašarat,

Nieje to Prazdno aj ked som si precitala vase clanky o tom.... je pravda ze tam bol hlboko strach ze mate pravdu ale nastastie to nieje ono. Povedzme ze ma niekto rad skúša alebo ze som asi niekoho hrackou ci pokusny objekt lebo inak to neviem nazvat. Mozno skusaju co dokazem zniest alebo kam az mozu siahnut. No nieje lahke chapat co.tym sleduju. vypinat.mi emocie a ine veci nieje veru zabava. Teraz so.mnou nikto nekomunikuje su ticho a len sleduju..... ked som sa ich pytala preco mi to robia preco ja a co tym sleduju tak jedine co mi povedali je ze PREPAC. Tak viete si predstavit ze neskacem 2x radostou. Mam zmätok v tom.

Ašarat napísal: Št Júl 15, 2021 6:49 pm Pani kolegyňa, z toho čo píšete mám pocit, že Vás zasiahlo - ja to volám PRÁZDNO. Dosť som svojho času o tom písal na stránke blogy.selekcia.sk
Tam som 9. Júla. 2019 pridal príspevok PRÁZDNO – časť prvá, 11. Júla 2019 PRÁZDNO – časť druhá, 12. Júla 2019 PRÁZDNO – časť tretia – záver.
Ak si dáte tú námahu a na vyššie uvedenej stránke si to nájdete, tak nájdete na túto problematiku odpovede.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna napísal: So Júl 17, 2021 9:55 am Dobrý deň Ašarat

ak by to bolo tak..... ma potom vyznam sa k vám pridat?
Pani kolegyňa, tak na toto si každý musí odpovedať sám. My nikoho nasilu neťaháme. Sme tu pre ľudí ktorí nás hľadajú a chcú sa učiť a potom po čase sme radi ak sami učia. Kto sa ako rozhodne je na jeho osobnom slobodnom rozhodnutí.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň,

ešte sa mi trasu ruky a necítim sa dobre ale mam pocit ze to musim napisat.

Ocitla som sa na inom svete ale neviem urcit v akom bolo tam krasne pokojne ked som sa vsak otocila uplny opak. Vojna. bojisko, vsetko spalene, znicene vsade vladol strach a smrt. V tej chvilke ma vsak nieco chytilo a vratilo ma to domov. Sedela som na posteli a cela sa triasla a snazila sa pochopit co som tam prave videla rozhodla som sa ze na toto si musim proste lahnut a o 2 min na to pri mne bytosti no neviem povedat ake.
-kvoli nemu sme sa stiahli
-kvoli nemu mame strach
-vytvorili sme univerzum

Co to je univerzum som sa pytala ale nikto mi neodpovedal

Potom rozpravali o 2 bytostiach nieco sa im strasne stale ale neviem co

dalsia bytost tam chcela rozypravat o historii magie alebo nieco take al dalsia ho akoby stopla s otazkou co tu robi

a tym ze som bola stoho vsetkeho v soku som sa pytala kde som to bola co sa deje a ako mozem pomoct ale nikto mi neodpovedal. Preco?

nakoniec jedna bytost povedala poculi ste to?


je mozne ze ma z nich nikto nepocul a nevidel? preco som to videla? alebo som to mala vidiet? velmi ma to zasiahlo je mozne ze chceli aby som to videla..... alebo aby som vam to povedala? vcera mi totizto jedna z bytosti povedala: Ašarat..... ale ked som sa pytala preco mi to meno povedala tak ostalo ticho.
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Dobrý deň Lianna, kde ste sa ocitla? Pravdepodobne v medzi priestore kde sa prelína čas a priestor. Bytosti Vás zrejme nevnímali, ale Vy ste videla a počula.
Je to stav, keď vidíte niekoľko rôznych realít, či už pozemských alebo iných. Bytosti zrejme komunikovali naraz vo Vás na viacerých úrovniach a Vám to splývalo v jeden celok.
Univerzum sa ťažko vysvetľuje pretože každý si pod tým pojmom vysvetľuje niečo iné. Univerzum môže byť priestor za hranicou fyzického sveta, Boh, či paralelné svety. Je na človeku samotnom, čo si pod tým pojmom predstaví.
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Dobrý deň Ašarat,

môže byt popravde som nieco take este nezazila a bolo to pre mna uplne nove mozno aj preto to so mnou tak zamavalo. No nemala som tusenie ze sa nieco take moze stat alebo ze nieco take sa da zazit.

Praveze neviem co si mam pod tym pojmom predstavit. Univerzum ako slovicko som nikdy nepocula preto som dufala ze mi to niekto z nich vysvetlí ale odpovede som.sa nedočkala takze je pre mna tazke zatial to slovo a vyznam toho slova pochopit...
Lianna
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Po Jún 07, 2021 10:53 am

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Lianna »

Najprv som si myslela ze som len osoba ktora vidi pocuje a komunikuje s dusami. Ale po tomto vsetkom sa pytam kto vlastne som? Co som zac? Bytosti mi to nechcu povedat a ja nedokazem najst odpoved na to kto som
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Astralne bytosti

Príspevok od používateľa Ašarat »

Lianna dávate ťažkú otázku ohľadom toho kto ste. Ste bytosť stvorená a na niečo určená. Vaša Duša to vie a ak raz pochopíte svoju Dušu pochopíte to kto ste. Nie je výnimočné, že sa človek hľadá a hľadá odpoveď na to kto je. Ale ak to raz pochopí už neváha a ide za svojím poslaním.
Potom však prídu problémy so samotným poslaním a len silný človek zdolá nástrahy ktoré sú mu kladené do cesty. Ste silný človek Lianna? Ste pripravená na nástrahy ktoré Vás čakajú?!
Napísať odpoveď