Diskusia o mágii

O mágii
Šakal
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Dec 01, 2020 5:54 pm

Re: Diskusia o mágii

Príspevok od používateľa Šakal »

To bola len kontrolná otázka, ja to vlastne viem ale ma zaujímajú aj názory mojich kolegov...Šakal.
Tara
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št Feb 25, 2021 6:59 pm

Re: Diskusia o mágii

Príspevok od používateľa Tara »

Šakal napísal: Ut Dec 01, 2020 6:24 pm Povieš mi prosím Ťa kedy umriem...
Mňa by naozaj zaujímalo, čo ťa viedlo k takejto otázke. Žil by si svoj život inak, keby si vedel presný alebo aspoň orientačný čas svojej smrti?
Šakal
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Dec 01, 2020 5:54 pm

Re: Diskusia o mágii

Príspevok od používateľa Šakal »

Vyspelý mág vie, kedy približne opustí tento svet a podľa toho sa zariadi. Ja to tuším ale som len chcel poznať nezávislý názor. Možno to pôsobí morbídne alebo ako citlivá téma ale v našich kruhoch je to normálne.
Vhiolynta
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št Dec 17, 2020 7:59 am

Re: Diskusia o mágii

Príspevok od používateľa Vhiolynta »

Ahoj Šakal, je super vedieť koniec koncov a začiatok začiatkov...
Šakal
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Dec 01, 2020 5:54 pm

Re: Diskusia o mágii

Príspevok od používateľa Šakal »

Kolegyňa Vhyolinta platí to čo som Ti dnes povedal pri osobnom stretnutí:...že smrť odo mňa naposledy odchádzala so zdvihnutým prstom...
Executor
Príspevky: 16
Dátum registrácie: So Jan 07, 2023 3:53 pm

Re: Diskusia o mágii

Príspevok od používateľa Executor »

Ahojte,

chcel by som nadviazať iným smerom, než Šakal. Netajím, že členstvo v Selekcii neplánujem. No možno stojí za pokus tu položiť svoje technické otázky, na ktoré by som rád poznal väčšie množstvo názorov. Ak by tu členovia boli otvorení zdieľaniu s externým "magičom" :D , ja by som tým získal nové podnety pre prax a vy by ste tým získali verejné odprezentovanie svojich znalostí ako odborníkov. Preto by to mohlo byť užitočné obojstranne. Ak na to dostanem zelenú, tak by som pre väčšinu z otázok vytvoril vlastnú tému, čím by fórum aspoň na nejakú dobu ožilo. Ale samozrejme si vyhradzujem právo pýtať sa podobne formulované veci aj na iných platformách. ;)
Ašarat
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi Nov 27, 2020 4:11 pm

Re: Diskusia o mágii

Príspevok od používateľa Ašarat »

Ahoj Exekútor, nech sa páči pýtaj sa.
Napísať odpoveď