11
nov

Nová kniha už čoskoro

   Autor: Asarat   v Život po smrti | Zobrazené: 12x

Vážení čitatelia, priatelia a návštevníci mojej stránky. Už v krátkej dobe tu uvediem novú knihu pod názvom Za závojom smrti. Túto knihu som nepísal úplne sám, ale o spoluprácu som požiadal aj svoju blízku kolegyňu Taru. O čom bude táto kniha s rozsahom 400 strán? Nuž snáď to trošku napovie úvodná recenzia od kolegyni Vhiolynty, ktorá už uvedenú knihu mala možnosť čítať ako rukopis.

Po výnimočných dielach „Život po smrti“ a „Trevor“ nás Ašarat, autor novej knihy Za závojom smrti opäť zaujal. Počas svojej výnimočnej a profesionálnej dráhy v oblasti mágie Ašarat týmto dielom rozširuje naše poznatky o pohľad na smrť, umieranie, pochovávanie, znovuzrodenie, poznanie paralelných svetov a náboženstiev. Dielo je plné informácií, množstvom vedomostí podložených faktami a vlastnými skúsenosťami. Pri čítaní ale nesmieme opomenúť na pavučinu snov Duše pretkanú vlastným putovaním. Neprezradím viac. Pri čítaní tohto pútavého diela všetko spoznáte a vlastným vnímaním rozpoznáte, či nám chce Boh, paralelný svet alebo nejaká vyššia sila ukázať, že život sa smrťou naozaj nekončí… …mors tua, vita mea…

PS: Verím, že uvedená kniha poteší milovníkov ezoteriky a mágie priamo pod vianočným stromčekom.

Tento príspevok bol odoslaný v streda, november 11th, 2020 o 22:56 a je zaradený pod Život po smrti. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätný odkaz - trackback z Vašej stránky.

2 komentárov

Nekroman
 1 

Pán kolega otázka: Kedy asi bude kniha dostupná? Nepýtam sa ani tak kvôli sebe, ako kvôli záujemcom z môjho okolia a verím, že to zaujíma aj čitateľov.

november 26th, 2020 at 13:57
Asarat
 2 

Pán kolega, kniha sa tlačí podľa vydavateľa je problém so spracovaním obalu knihy. Technické momenty tu nebudem písať. Ja som myslel, že v tomto čase už bude, ale verím, že v prvých dňoch Decembra sa to podarí zrealizovať.

november 26th, 2020 at 14:04

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.


Copyright © 2018 - prirodna-medicina.SELEKCIA.SK - používame WordPress
Design blogov vytvorili InfoCreek